“Pyszna pizza ”

Ristorante Pizzeria Piccola Italia
Nr 9 wśród 78 Restauracje (San Agustin)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza i calzzone prosto z pieca opalanego drzewem, bardzo miła i zabawna obsługa . Polecam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 971wojciechk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Piccola-Italia-GC, Director de Relaciones con Clientes, Ristorante Pizzeria Piccola ItaliaOdpowiedź udzielona 5 marca 2019

Thanks for your review and your top rating!

We are very glad you liked our pizza, the calzone and our friendly staff.

Thanks for your recommendation and Hope to see you again in the future!

Zrecenzowano 26 listopada 2017

Pomimo przedziwnej lokalizacji warto tam zajrzeć
Jedzenie bardzo nam smakowało
Włoskie klimaty
Obsługa OK
Miejsce jak najbardziej na tak

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, tatafilipa
Zrecenzowano 22 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce stworzone z pasją, atmosfera bardzo dobra, jedzenie smaczne. Po zamówieniu dostaliśmy gratis starter, a po zjedzonym posiłku tradycyjną włoską nalewkę do spróbowania - limoncello. Brawa dla pasji, ludzi i gotowania. Nie jest to masowka dla każdego -dobra włoska knajpa. Polecamy :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, szybun
Zrecenzowano 24 lutego 2015

Bardzo smaczne jedzenie.

Co prawda nie jedliśmy pizzy ale…

Serwowane dania były nie tylko ładnie podane, ale były SMACZNE

Nie jest to restauracja nastawiona na turystę.

W tym miejscu gotują z sercem i to czuć w każdym kęsie.

Małym minusem był brak wina, na które mieliśmy ochotę, za to "zamiennik" był niezły.

Dlatego poprosiliśmy o podpowiedz przy drugiej butelca, która nas też nie zawiodła ;-)

Miejsce bardzo przyjemne.

Stoliki stoją zarówno w słońcu jak i w cieniu, dla każdego

Miejsce szczerze polecam

Termin wizyty: grudzień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Podroznik26
Zrecenzowano 14 sierpnia 2014

Najlepsza pizzeria w jakij do tej pory jadlem a najlepsze ze nie probuja ci wcisnac nic na sile podczas zamawiania chcielismy startery ale zasugerowano ze pizza jest tak duza ze po starterach moze byc problem z jej konsumcja. polecam

Termin wizyty: sierpień 2014
Dziękujemy, Mario B

Ristorante Pizzeria Piccola Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Agustin, Maspalomas

Byłeś(-aś) w Ristorante Pizzeria Piccola Italia? Podziel się wrażeniami!