Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

Największą zaletą tego hotelu jest niewątpliwie jego lokalizacja. Hotel znajduje się przy przepięknej plaży z lazurową wodą i białym piaskiem. Hotel może nie jest najmłodszy, ale bardzo zadbany. Pokoje sprzątane codziennie. Pyszne jedzenie zgodnie ze standardem Riu. Pokoje bardzo przestronne, czyste. Byłam w pokoju na najwyższym piętrze z widokiem na ocean ale i na baseny. Co wieczór występ na żywo wiec można na tarasie spokojnie posiedzieć i posłuchać. Polecam tez kolacje które trzeba jak zwykle w Riu zarezerwować wcześniej w restauracji tematycznej Grill Bar i Tapas Bar. Bardzo smaczne i przemiła obsługa. Dla dziecka przygotują tez coś spoza menu. Dużo czasu spędzałam na plaży tu trzeba liczyć 13,50 euro za 2 leżaki z parasolką. Można wypożyczyć deskę sup i popływać. Za godzinę 15-20 euro. Polecam świetna zabawa. Na plaży jest bar, gdzie można wypić zimne piwko, sangrie, aperol spritz czy coś przejeść. Polecam krewetki zapiekane z czosnkiem. Trzeba sie liczyć z tym ze po hotelu trzeba się nachodzić, żeby dojść do plaży. Generalnie bardzo udany wyjazd, chętnie wróce.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Marlen_kp
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel stary, ponad 50-letni. Czysty. Jedzenie urozmaicone. Bogaty bufet. Widok z balkonu na ocean niezapomniany. Pokoje bardzo przestronne. Swietne pokoje rodzinne, nawet dla duzych 5-osobowych familli. Obsluga kelnerska na wysokim poziomie. Do kolacji obowiazkowo wieczorowe stroje. Hotel oblegany przez turystow glownie z Niemiec. Cena za hotel wysoka, ale jak wiadomo za jakosc trzeba zaplacic.

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, sabina s
Zrecenzowano: 13 września 2017

Trzeci urlop w Riu Palace Jandia. Standard niezmiennie b. dobry. Byliśmy od 6.08 dwa tygodnie. Myślę, że w przyszłym roku wrócimy, ponieważ Fuerteventura jest wspaniała a hotel spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Personel jest wspaniały.

Wskazówka dotycząca pokoi: Drugie piętro z widokiem na morze, sektor D - wspaniały widok i cicho.
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Dormien
Zrecenzowano: 2 czerwca 2017

Byliśmy drugi raz od 28.08.2016 było świetnie tak jak rok wcześniej. Idealne miejsce. Pokoje duże i czyste, codziennie sprzątane. Cudowna, szeroka plaża przy hotelu, jedzenie b. dobre i urozmaicone, do centrum 10 min. spacerem promenadą. Będziemy tam trzeci raz w sierpniu 2017 już zarezerwowane.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na ocean
Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, Dormien
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2016

Ogólnie można określić go tak - lata świetności ma już za sobą.

Plusy:

Jest znakomicie położony. Moim zdaniem najlepsze położenie na wyspie.
Jedzenie serwowane na śniadania i kolacje jest bardzo dobre, świeże i różnorodne.
Nigdy nie brakowało nam leżaków przy basenie. Praktycznie każdy pokój ma widok na ocean. Bardzo duży wygodny taras. 10 min spacerem do Morro Jable i 5 do pasażów handlowych. Plaża to w ogóle obłęd - znakomita pod każdym względem.
Bardzo delikatny przyjemny wiaterek przy temp 45 stopni wręcz kojący.
Obsługa baru basenowego jest najlepszym punktem tego hotelu - zawsze uśmiechnięci, pomocni i otwarci na gości mimo ciężkiej pracy.

Minusy

Standardowy blichtr na otwarcie w postaci szampana a potem kubeł zimnej wody bo nie wpuszczono nas na kolację mimo że mieliśmy jeszcze 1h do jej końca (po kilkugodzinnej podróży poszliśmy głodni spać). Widać w nim brak inwestycji. Wiele remontów wykonanych jest niechlujnie (to farba na szybach, to rdza, krzywo położone kafle, można by mnożyć itd...). Nie wspomnę już o tym że w trakcie naszego pobytu postanowiono zrobić "szybki" 2h remont tarasu w postaci jego malowania. Do cholery nie za to zapłaciłem.
Basen wyłożony tanią ceratą imitującą kafle. Coś co miało przypominać skałę koło brodzika wygląda z balkonu jak kupa olbrzyma. Ani razu nie wymieniono nam na czyste szklanek i kieliszków. Nie uzupełniano barku mimo wskazania takiej potrzeby.
Kolacja to wręcz jakaś kpina - pomijam odpowiedni strój bo to rozumiem ale żeby dzielić klientów na dwie tury to jest nie do pomyślenia. Przesadna, niedopasowana chęć bycia na najwyższym poziomie ma się ni jak do tego co obserwowaliśmy. Mieliśmy poczucie jakby była pora karmienia baranów które mają jeść na czas. Może Niemcom to odpowiada, nam nie.
Co wieczór ten sam zespół grający te same kawałki. Zero animacji w ciągu dnia.
Nieszczelność pokoi, mimo zamknięcia wszystkiego co możliwe, w nocy oznacza przeraźliwy świst wiatru wiejącego mocniej tą porą.

Reasumując:

Gdyby były inwestycje to nie byłoby minusów, tymczasem właściciele wolą pozorne remonty niż gruntowne odświeżenie całości.

Termin pobytu: sierpień 2016
3  Dziękujemy, pawelx2015