Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety plaga rezerwacji leżaków w tym ośrodku sięga zenitu. Widać, że obsługa nie może poradzić sobie z niesfornymi turystami, którzy rezerwują miejsce przy pomocy ręcznika a następnie znikają na połowę dnia. Robi to sztuczny tłok przy basenach i uniemożliwia rotację wolnych miejsc.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, krzysztofk546
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Bardzo fajny. Duży teren ośrodka co pozwala na spacerowanie. Bardzo fajne pokoje szczególnie te z widokiem na ocean. Czyste sporych rozmiarów łazienka. Bardzo dobra kuchnia, sporo lokalnych dań. Kilka basenów także spokojnie każdy znajdzie jakieś miejsce dla siebie. Szczególnie polecam na wyjazd z małym dzieckiem. Dużo udogodnień dla maluchów oraz plac zabaw.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Xardas09
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

Hotel zajmuje duży teren.
Budynki rozrzucone po terenie hotelu.
Wyżywienie bardzo dobre.
Codzienne animacje.
Duży basen.
Plaza bardzo szeroka, miejsca starczy dla wszystkich.
Można dojść plażą do sąsiednich miejscowości
Warto wypożyczyć samochód i zwiedzić wyspę na własna rękę.
Polecam dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Moim zdaniem bez znaczenia jest czy to parte czy piętro. Pokoje bardzo fajne i duże.
Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, 934piotrp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TuiMagicLifeFtva, Gerente, TUI MAGIC LIFE FuerteventuraOdpowiedź udzielona 19 grudnia 2018

Dear Piotr P,

First of all, we would like to thank you for having trust in TUI MAGIC LIFE Fuerteventura for the last years.

On behalf of the entire team let me thank you for your positive feedback. It is very important for us to know that we were able to reach your expectations.

We sincerely appreciate your evaluation about our Facilities.

We look forward to welcoming you soon again!

Best regards,

Your TUI MAGIC LIFE Fuerteventura team

Zrecenzowano: 18 marca 2018

Pobyt od 19 do 26 lutego 2018 - byłam tylko z 10-letnim synem i nam bardzo się podobało. Pomimo że nie rozmawiam płynnie po angielsku czy niemiecku to nie było problemu z komunikacją. Obszar hotelu ogromny - bodajże 98 tys. metrów to miało swój plus bo nie było tłoku ( nie wiem jak latem ) chociaż w jadalni było widać że ludzi całkiem sporo w tym czasie odpoczywało w hotelu. Dzięki temu że jadalnia ogromna to również nie było tłoczno.Wybór jedzenia ogromny i chociaż ktoś może zarzucić że monotonny to przy takiej ilości na 2 tygodnie ze spokojem wystarczy aby codziennie można było spróbować czegoś innego. Od wszelkiego rodzaju ryzów, makaronów, past, ziemniaków w 100 postaciach poprzez ryby, owoce morza, zupy, desery, owoce, soki, jogurty, lody, ciasta, pieczywa mnóstwo rodzajów. Owoce krojone co 15 min na świeżo ( melon, arbuz, papaja, kiwi, jabłka itp ) Świeże wyciskane soki robione na bieżąco, na miejscu smażone pączusie, racuchy, jajka. Jest też mini stół szwedzki dla maluszków takich około 2- 6 lat z odpowiednim menu i frajda dla nich że sami sobie nakładają :-) Krzesełka dla dzieci bez problemów. Na każdym stole butelka wina, mnóstwo automatów do kawy, herbaty, soków, piwa itp. Do kolacji obowiązkowe długie spodnie dla panów. Czasem lampką szampana częstowali do kolacji, czasem jakimś regionalnym winkiem - miłe to było. Wunder bar przy recepcji czynny 24h/dobę.obok automat do kawy, herbaty i przekąski (kanapki, ciastka ) Na sali przy Wunder barze kosz owoców , książki, mini plac zabaw dla maluszków gdy rodzice relaksowali się przy stoliku ( wszystko pod dachem ) Z sali wyjście na taras słonecznych, obok sala z bilardem i winda gdyż to wszystko łącznie z recepcją mieści się jakby na pierwszym piętrze budynku.Baseny czyste tylko nie pamiętam jak było w opisie hotelu, ale taki porządniejszy pod względem głębokości do popływania był jeden ( ten niby podgrzewany - kiepsko niestety ) Kolejny jaki znaleźliśmy był dla maluszków i jeszcze jeden taki ciągnący się ,długi jak rzeka ale wody do kolan. Do basenu nie wolno zabierać materaców ( chodzi chyba o miejsce - za mało) Był chyba jeszcze jeden basen ale w jakiejś prywatnej strefie hotelu- zamkniętej dla "normalnych" gości. Ręczniki wydawane za darmo na żółtą kartę otrzymywaną przy zameldowaniu w recepcji ale trzeba po nie na drugi koniec hotelu dygać - nie znaleźliśmy tego miejsca ( podobno w podziemiach budynku nr 18 ). Przy basenie przeszklony grill bar z napojami , sałatkami itp. Ilość leżaków ogromna, wojny o nie nie było ale już troszkę zużyte. Przy leżaczkach małe stoliki na szklaneczki. Były jeszcze jakieś inne , tematyczne restauracje ale nie korzystaliśmy ( podobno rezerwacja w nich z aplikacji ) Zejście nad ocean dość strome po schodach ale jak nie ma się wybitnych problemów z narządem ruchu to bez przesady daje się radę. Cudne , piaszczyste plaże, szerokie, bez tłumów, ciepły ocean( bardziej niż woda w tym podgrzewanym basenie) Cały kompleks bardzo czysty i zadbany. Mnóstwo na terenie ławeczek i stolików. Pokój mieliśmy bardzo duży- 40 m2 na dwie osoby,łóżko ogromne i wygodne, łazienka w takim sobie stanie, Balkon z mebelkami , TV bez polskich programów. Pokój sprzątany codziennie. Na terenie hotelu różnice poziomów ponieważ leży on na skarpie i bagaże przy przybyciu jak i wyjeździe wozili gościom wózkami. Naprawdę wietrznie na wyspie było tylko jeden dzień, poza tym 18-25 stopni.Na terenie hotelu pralnia , siłownia , sklepiki. Podobno bogata oferta sportowa ale w tym okresie tylko raz widziałam animatorów dla dzieci i to oczywiście po niemiecku , ponieważ 90 % gości to niemcy. Jest ich mnóstwo na całej wyspie i w każdym innym hotelu. Z wycieczek fakultatywnych byliśmy na Lanzarote, w Oasis Parku ( gdzie oprócz biletu wstępu trzeba wykupić osobne bilety na Lemur experinces i sea lions experiences gdzie są określone godz i tego rezydent nam nie powiedział).i na całodziennym zwiedzaniu Fuerty. Polecam każdą z tych wycieczek- można naprawdę dużo zobaczyć i się dowiedzieć. W Oasis Parku można przejechać się karawaną na wielbłądzie - dziecko zachwycone ( bilet 12 euro/dorosły, 8/dziecko ) W razie pytań służę pomocą :-)

Termin pobytu: luty 2018
1  Dziękujemy, Kasia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TuiMagicLifeFtva, Gerente, TUI MAGIC LIFE FuerteventuraOdpowiedź udzielona 27 marca 2018

Dear Kasia P,

We would first of all apreciate you for the time you took to write such a detailed feedback and we are more than happy that we met your expectations and even beyond.

Every day we are here for that our guests have such a great experience with us as you and your husband had at TUI MAGIC LIFE Fuerteventura.

We are happy that we met your expectations and thank you once again for your comments above.

We can´t wait to greet you again and to give you our best next time!

Kindest regards from sunny Fuerteventura,
Your TUI MAGIC LIFE Fuerteventura Team

Zrecenzowano: 27 stycznia 2018

Hotel przeznaczony na rodzinne wypady. Troszke starawy widać ząb czasu ale wszystko jest sprawne i czyste. Obsługa jest dosłownie wszedzie. Jedzenie wyśmienite każdy będzie zadowolony zwłaszcza dzieci. Plaża niesamowita czysta piaszczysta. Internet za Free ale mógł by być szybszy. Polecam wszystkim

Termin pobytu: październik 2017
4  Dziękujemy, Mateusz A
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TuiMagicLifeFtva, Gerente, TUI MAGIC LIFE FuerteventuraOdpowiedź udzielona 28 stycznia 2018

Dear Mateusz A,

Thank you very much for taking part of your precious time to leave a review about your recent stay in TUI MAGIC LIFE Fuerteventura on Tripadvisor.

Your feedback is crucial for our improvement. We do apologize for any inconvenience caused during your stay concerning our bar service.

We appreciate all your comments and take well note of them.

Kindest regards from sunny Fuerteventura,
Your TUI MAGIC LIFE Fuerteventura Team