Jandia
Daily Sailing Trips - Wycieczki żeglarskie pod polską banderą
Najlepsza atrakcją fuertaventury!!!!

Witam! Byliśmy z rodziną 7 osób na tym wspaniałym wysublimowanym rejsie. Poprostu rewelacja, nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
939paulinaw
Coalville, Wielka Brytania
Super rejs.

Super rejs z super kapitanem. Super przekąski i piękne widoki. Towarzystwo świetne ! Polecam bo... Przeczytaj więcej

Ewelina N

Polecam każdemu. Świetny jacht ze znakomitym ...jedzeniem i świetnym ,kulturalnym kapitanem .Zachęcam szczerze
WW

Dziękujemy, Włodzimierz W

Wspaniały rejs pod polską banderą z niesamowitym Kapitanem! Absolutny „must have” dla wszystkich odwiedzających Fuertę! Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć delfiny i inne morskie stworzenia (my widzieliśmy ogromną płaszczkę). W cenę rejsu wliczony jest też posiłek oraz napoje (także %). Super przygoda :) BARDZO POLECAMY!!!

Dziękujemy, zofiufka

Jesteśmy od kilku dni na Fuerteventurze i można powiedzieć świeżo po rejsie. Jak dla nas obowiązkowe jak i niezapomniane wrażenia!! Jako,że jesteśmy pierwszy raz w takim miejscu, chcemy podziękować Panu Piotrowi za wszelkie instrukcje,pomoc a przede wszystkim za organizacje niezapomnianego popołudnia. Na rejs zostaliśmy
odebrani z hotelu, jak i dowiezieni spowrotem co było miłą niespodzianką. Organizatorzy z dużą wiedzą, zaangażowaniem a przede wszystkim z humorem!! Udało nam sie zobaczyć i uwiecznić delfiny w naturalnym środowisku, pijąc szampana, otuleni kanaryjskim słońcem - czy może być coś lepszego? Wyprawa jak najbardziej do polecenia, również dla osób,które mają obawy bądź "problemy" na wodzie ;) tabletka przed rejsem zapewniona przez Pana Piotra i obyło sie bez niespodzianek. Idealna atrakcja dla par, chętnie wrócimy ponownie!! Pozdrowienia dla Kapitana Pedro i Pani Agnieszki ;)
Klaudia i Rafał

Dziękujemy, LightPacker456855

Doskonała wycieczka dla osób, które pragną poznać atlantyckie piękno, przedstawione w urokliwym jachcie. Organizatorzy dbają o turystów w każdym detalu: odbiór bezpośrednio z hotelu, zapewniają tabletki dla osób zle znoszących chorobę morską, posiadają mapy z dokładnym uwzględnieniem atrakcyjnych miejsc na Fuercie, podpowiadają jak zorganizować sobie czas, wspierają przy wyborze odpowiedniej wypożyczalni aut, przygotowują przepyszny poczęstunek (lokalna kuchnia) i napoje oraz posiadają wiedzę na temat tego miejsca i jego historii. Otwartość i pozytywne nastawienie organizatorów sprawiły, ze chętnie wrocę do tego miejsca, by moc ponownie podziwiać delfiny, naturę i przeżyć to samo. Polecam!

Dziękujemy, klaudia_slacan
Zrecenzowano: 8 września 2019

Polecam rejs z przesympatycznym kapitanem Piotrem, świetna organizacja,super atmosfera,śliczne widoczki i możliwość popływania na środku oceanu... Pozdrawiamy serdecznie kapitanie Pedro

Dziękujemy, Karolina K