Daily Sailing Trips - Wycieczki żeglarskie pod polską banderą
Najlepsza atrakcją fuertaventury!!!!

Witam! Byliśmy z rodziną 7 osób na tym wspaniałym wysublimowanym rejsie. Poprostu rewelacja, nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
939paulinaw
Coalville, Wielka Brytania
Super rejs.

Super rejs z super kapitanem. Super przekąski i piękne widoki. Towarzystwo świetne ! Polecam bo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Ewelina N

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Podczas pobytu na Fuercie postanowiliśmy skorzystać z oferty i zdecydowaliśmy się na rejs i to był strzał w 10 ! Piękne widoki, świetna atmosfera i bardzo dobra organizacja bardzo dziękujemy za ten dzień- ten wyjątkowy dla mnie, bowiem dzisiaj są moje urodziny i spędziłam je tak jak sobie wymarzylam na jachcie ogromny plus także za pyszne jedzenie polecam wszystkim !

Dziękujemy, Kasia K
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetna wycieczka z przesympatycznym kapitanem :) Do tego pyszne jedzenie. Polecam każdemu :) Aż chce się popłynąć jeszcze raz...

Dziękujemy, Katarzyna_TK
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Gorąco polecam rejs jachtem żaglowym! Piękne widoki, super przygoda, do tego przy odrobinie szczęścia możliwość obserwowania delfinów.

Dziękujemy, SiiiiiS
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto chociaż raz by chciał przeżyć takie cudowne chwile. Za każdym razem gdy odwiedzam wyspę stawiam pierwsze kroki na jachcie. Niezapomniane widoki jak i przeżycia ze spotkaniem delfinów. Dziękuję za miłą atmosferę i na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Bozena G
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Super wycieczka zeglarska po polsku. Pan Piotr i narzeczona zadbali o nas z calego serca. Bardzo dobre kanaryjskie jedzonko. Bardzo duza wiedza o historii wyspy i pomoc w zorganizowaniu wycieczek. Polecamy.

Dziękujemy, TomaszJ1394