Jandia
Daily Sailing Trips - Wycieczki żeglarskie pod polską banderą
Najlepsza atrakcją fuertaventury!!!!

Witam! Byliśmy z rodziną 7 osób na tym wspaniałym wysublimowanym rejsie. Poprostu rewelacja, nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
939paulinaw
Coalville, Wielka Brytania
Super rejs.

Super rejs z super kapitanem. Super przekąski i piękne widoki. Towarzystwo świetne ! Polecam bo... Przeczytaj więcej

Ewelina N

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetna wycieczka z przesympatycznym kapitanem :) Do tego pyszne jedzenie. Polecam każdemu :) Aż chce się popłynąć jeszcze raz...

Dziękujemy, Katarzyna_TK
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Gorąco polecam rejs jachtem żaglowym! Piękne widoki, super przygoda, do tego przy odrobinie szczęścia możliwość obserwowania delfinów.

Dziękujemy, SiiiiiS
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto chociaż raz by chciał przeżyć takie cudowne chwile. Za każdym razem gdy odwiedzam wyspę stawiam pierwsze kroki na jachcie. Niezapomniane widoki jak i przeżycia ze spotkaniem delfinów. Dziękuję za miłą atmosferę i na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Bozena G
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Super wycieczka zeglarska po polsku. Pan Piotr i narzeczona zadbali o nas z calego serca. Bardzo dobre kanaryjskie jedzonko. Bardzo duza wiedza o historii wyspy i pomoc w zorganizowaniu wycieczek. Polecamy.

Dziękujemy, TomaszJ1394
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam każdemu kto wyjątkowo chce spędzić dzien! Pan Piotr i jego Narzeczona sa niekwestionowanymi mistrzami! Wszystko było przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Pyszne jedzenie, tort urodzinowy - wyjątkowy dzien! Dzieciaki zachwycone ! Pan Piotr odpowiada na każde dzieciece pytanie - o wyspie, oceanie, zwierzętach w wodzie - bylismy pod wrażeniem.
POLECAM

1  Dziękujemy, annaklen