Daily Sailing Trips - Wycieczki żeglarskie pod polską banderą
Zapisz
Polecam każdemu!!!

Cudowny czas w z Kapitanem Piotrem z Fuertaventura Sailing Trip! Korzystałem wielokrotnie z... Przeczytaj więcej

_ukaszb0
Niesamowite

Piotrze, kapitanie wspaniały. Gdyby ta wycieczka kosztowała 150 euro to i tak bym skorzystał... Przeczytaj więcej

Lenek2009

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Świetna wycieczka z przesympatycznym kapitanem :) Do tego pyszne jedzenie. Polecam każdemu :) Aż chce się popłynąć jeszcze raz...

Dziękujemy, Katarzyna_TK
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Gorąco polecam rejs jachtem żaglowym! Piękne widoki, super przygoda, do tego przy odrobinie szczęścia możliwość obserwowania delfinów.

Dziękujemy, SiiiiiS
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto chociaż raz by chciał przeżyć takie cudowne chwile. Za każdym razem gdy odwiedzam wyspę stawiam pierwsze kroki na jachcie. Niezapomniane widoki jak i przeżycia ze spotkaniem delfinów. Dziękuję za miłą atmosferę i na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Bozena G
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Super wycieczka zeglarska po polsku. Pan Piotr i narzeczona zadbali o nas z calego serca. Bardzo dobre kanaryjskie jedzonko. Bardzo duza wiedza o historii wyspy i pomoc w zorganizowaniu wycieczek. Polecamy.

Dziękujemy, Tomasz J
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam każdemu kto wyjątkowo chce spędzić dzien! Pan Piotr i jego Narzeczona sa niekwestionowanymi mistrzami! Wszystko było przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół. Pyszne jedzenie, tort urodzinowy - wyjątkowy dzien! Dzieciaki zachwycone ! Pan Piotr odpowiada na każde dzieciece pytanie - o wyspie, oceanie, zwierzętach w wodzie - bylismy pod wrażeniem.
POLECAM

1  Dziękujemy, annaklen