Zrecenzowano: 31 maja 2018

Fantastyczna, miła ciągle uśmiechnięta obsługa to super wartość tego miejsca.
Piękna okolica, fantastyczne widoki z pokoju , spokój cisza. Pokoje czyste ze świetnym rozwiązaniem wnętrza -pokoje z widokiem na morze super .

Termin pobytu: maj 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, LuckyLuck1977
Zrecenzowano: 13 września 2016

Piękna okolica, fantastyczne widoki z pokoju, urocza okolica. Do tego wszystkiego świetna obsługa (naprawdę nie wiem czy spotkałem się z lepszą), smaczne jedzenie. Jeśli będę wybierał się w te okolice Majorki to zdecydowanie do tego hotelu.

Termin pobytu: październik 2015
Dziękujemy, grzegorzk767
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2015

Pobyt w hotelu był bardzo relaksujący. Mini bar był w cenie pobytu, pokój był bardzo czysty, świetnie wyposażony i wszystko było zadbane. Posiłki to bajka, bardzo duży wybór dobrych jakościowo dań. Miła, uśmiechnięta obsługa. Z przyjemnością tu kiedyś wrócę. PS.Jedyny minus to problem z parkowaniem pod hotelem, brak miejsc.

Termin pobytu: październik 2014
1  Dziękujemy, luissa_m
Zrecenzowano: 2 lipca 2015

Hotel położony w pięknej i spokojnej okolicy,pokoje czyste i ładne,bardzo wygodne łóżka,mieliśmy pokój z hamakami.Obsługa bardzo miła,jedynym minusem było jedzenie monotonne.Na pewno wruce do tego hotelu

Termin pobytu: kwiecień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, KarinaZofia
Zrecenzowano: 29 czerwca 2011

Hotele IBEROSTAR znam od dawna, gdyż korzystam z ich gośćinności będąc co roku na zawodach kynologicznych w Andaluzjii. Wybierając więc Majorkę i Hotel Jardin del Sol nie zastanawiałam się długo. Oczekiwania nas przerosły. Hotel czysty, obsługa wspaniała,bufet na śniadanie i kolację wyśmienity- każdy znajdzie to na co ma ochotę. Basen i obok morze. A widoki na zatoczkę niepowtarzalne. Na dole farma piękności, bar i drugi basen. Oczywiście jest też siłownia. I na każdym kroku usłużna ci obsługa, która posługuje się wieloma językami tak więc z komunikacją nie ma absolutnie problemów.Polecam, gdyż ja wracam tam znów w tym roku!!

Termin pobytu: sierpień 2010
1  Dziękujemy, annainter