Zrecenzowano: 14 maja 2019

Właśnie wróciliśmy z wakacji po tygodniowym pobycie :) Ten hotel jest piękny , bez skazy! Wszyscy pracownicy są bardzo przyjaźni i pomocni. Animatorzy pracują bardzo ciężko i są genialni w swojej pracy! (tutaj szczególnie chciałbym pozdrowić Kevina ). Nigdy się nie nudziliśmy :) Pokoje bardzo przyjemne , zadbane i czyste , niczego nam nie brakowało. Lokalizacja świetna – do plaży 5 minut drogi , trasą z super widokiem . Centrum ,sklepy , restauracje , park rozrywki – wszędzie blisko. Fantastyczne, zawsze świeże jedzenie , a muszę przyznać ,że jestem wybredny .Każdy znajdzie coś dla siebie. Dziękuje za wspaniale spędzony czas :)))

Dziękujemy, MaRiuSz Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OhtelsVilla, Director General, Ohtels Playa de OroOdpowiedź udzielona 15 maja 2019

Dzień dobry MaRiuSz Z:
Bardzo dziękujemy za poświęcenie kilku minut na wyrażenie opinii. Mam przyjemność przeczytać Wasze komentarze dotyczące ostatniej wizyty w Ohtels Playa de Oro. Przekażę Wasze gratulacje personelowi, jestem pewien, że docenią.

Z niecierpliwością czekam na Państwa kolejny pobyt w Ohtels Playa de Oro.

Z poważaniem,

Jonathan

Zrecenzowano: 6 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu jak najbardziej udany, z początkiem sezonu (pobyt w maju) niedużo gości, co jest wielką zaletą dla osób które przyjechały odpocząć lub pozwiedzać. Pokoje sprzątane codziennie, bardzo dokładnie. Z jedzenia każdy coś dla siebie znajdzie. Świetne animacje, koncerty, pokazy akrobatyczne i super animator Kevin. Hotel dobry dla osób młodych (niedaleko od hotelu dyskoteki, bary) oraz dla rodzin a nawet osób starszych. Największe wrażenie robi jacuzzi na dachu z którego można podziwiać piękne widoki.

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ErnestynaPoland
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pol S, Director General, Ohtels Playa de OroOdpowiedź udzielona 7 maja 2019

Szanowna ErnestynaPoland,

Dziękujemy bardzo za podzielenie się swoimi doświadczeniami w Ohtels Playa de Oro.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że cieszysz się naszym hotelem.

Mamy nadzieję, że do zobaczenia ponownie przez Salou.

Serdeczne pozdrowienia

Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem miło zaskoczona przez ten hotel.
Hotel jest bardzo dobrze zadbany i czysty. już przy samym wejściu do pokoju widać że jest czysty i przygotowany do wypoczynku klienta.
Pomimo że sezon jeszcze dobrze się nie zaczął obsługa już przyjmuje klientów z uśmiechem i pełną energią, a osoba z animacji dba nie tylko o rozrywki i przedstawienia ale również o uśmiech klientów i pomaga jak tylko może.
Jak najbardziej polecam ten hotel.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, MajeckaXd
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pol S, Director General, Ohtels Playa de OroOdpowiedź udzielona 3 maja 2019

Szanowna MajeckaXd,

Chciałem ci podziękować za podzielenie się swoimi komentarzami na temat wakacji w naszym hotelu.

Bardzo się cieszymy, że się podobało.

Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.

Serdeczne powitanie,

Zrecenzowano: 19 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz drugi zostałam miło zaskoczona przez ten obiekt. Przygotowani do sezonu i przyjęcia gości na najwyższym poziomie. Kultura osobista pracowników wciąż świetna, bardzo pomocni i uśmiechnięci. W hotelu jest czysto i można bardzo miło spędzać czas, ponieważ nadal są animatorzy czasu wolnego dbający o rozrywkę na miejscu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, katarzynam873
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Pol S, Director General, Ohtels Playa de OroOdpowiedź udzielona 19 kwietnia 2019

Szanowna katarzynam873,

Dziękuję bardzo za uwagi. Bardzo się cieszymy, że spędziłeś z nami dobre wakacje.

Nasz zespół stara się każdego dnia zadowolić naszych klientów

Mamy nadzieję, że możemy wkrótce ponownie w Ohtels Playa de Oro.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 11 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam ze względu na fakt, ze synowi ukradziono słuchawki airpods. Były wygrzebane z plecaka z wewnętrznej kieszonki!!! Poza tym syf totalny. Sprzątanie wyglada na posłaniu łóżka. Poza tym byliśmy świadkiem, ze na recepcji Anglik również zgłaszał KRADZIEŻ! Jeździliśmy wiele razy w różne miejsca, ale z takim chamstwem i kryminałem się nie spotkaliśmy. Basen-zgroza, zupa!!! Nie da się tam wejśc!!! Jedzenie naprawdę smaczne, ale cała reszta to TOTALNA KLAPA. Poza tym mieliśmy problemy z powrotem do Wrocławia z TUI. Panienka z TUI kompletnie niezorientowana, czekaliśmy na wielmożna panią aż się pojawi, bo schowała głowę w piasek i nie umiała rozwiązać problemu z lotem. Okazało się, ze nie ms nas na liście rejsu i nie polecimy. Oprócz nas oczywiście było jeszcze kilkanaście osób!!!!! Nie byliśmy sami. Podobny problem był tez z Itaki, ale tam rezydentka przejęła inicjatywę i tak naprawdę dzięki niej w ostatniej chwili weszliśmy na pokład. Nigdy więcej!!!!! Najgorszy urlop od 23 lat!!!!!!!!!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anamatia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OhtelsVilla, Director General, Ohtels Playa de OroOdpowiedź udzielona 1 lutego 2019

Dzień dobry rodzinazwrocka:
Dziękuję bardzo za pozostawienie nam swoich wrażeń.
Żałuję, że nie to nam się podobało.
Żałuję również, że musimy się dowiedzieć, że zgubił się lub jego słuchawki zniknęły, a ja nigdy tego nie przekazuję, nie rozumiem dlaczego.
Jeśli chodzi o podróż powrotną, żałuję, że miałeś tak wiele problemów, ale to nie jest odpowiedzialność hotelu.

Pozdrowienia

Jonathan