Salou
Woda, Swiatlo, Muzyka

Podczas pobytu w Salou polecam odwiedzic to miejsce w godzinach wieczornych. Po upalnym dniu mozna... Przeczytaj więcej

Maximusin
Pięknie!!!

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
piotr1ku
Łomża, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 819)

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Super pokaz w pięknym otoczeniu. Gorąco polecam obejrzeć w trakcie pobytu. Fajna muzyka i efekty zarówno świetlne jak i lasery. SUPER!!!

Dziękujemy, piotr1ku
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowy punkt programu dla wszystkich dużych i małych w Salou, warto przystanąć na chwilę i podziwiać !!!! Fontanna tańczy w rytm muzyki. Przy plaży. Polecam

Dziękujemy, Rafał R
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Fajna atrakcja przy okazji wieczornego spaceru można tu podejść i popatrzeć na podświetlone fontanny. W pobliżu dużo restauracji i sklepów.

1  Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 3 września 2018

Pokaz w Salou w pobliżu portu,warty obejrzenia,podświetlana fontanna,pokaz laserów z muzyką w tle POLECAM

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, triposlaw
Zrecenzowano: 16 lipca 2018

Na końcu pasażu nadmorskiego ożywa codziennie o 22.00 (od 1.07 do 31.08). Warto zobaczyć pokaz iluminacji z podkładem muzycznym.Zawsze było pełno ciekawych.Polecam jako atrakcję Salou.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Witek w