Zrecenzowano: 7 października 2013

Hotel znakomicie położony z miłą obsługą ale preferowani goście francusko i hiszpańskojęzyczni. Komunikacja w języku angielskim (OK) ale żadnej możliwości rozmów w języku niemieckim. Wystrój i wyposażenie nie najwyższej klasy (przynajmniej w moim pokoju od strony morza) co jednak rekompensuje bliskość plaży oraz dobra komunikacja z innymi, wartymi zwiedzenia miastami. Jedzenie dość dobre i zróżnicowane, serwowane w dostępnych godzinach z możliwością rezerwacji posiłków na wskazaną godzinę co pozwala na wyjazdy na wycieczki bez straty posiłku.

Pozdrawiam
Krzysztof

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od strony morza są wanny z plastikową zasłoną a od strony basenu prysznice. Pokoje od strony morza są zlokalizowane tuż nad ruchliwą ulicą (słychać ruch uliczny) ale z ładnym widokiem na morze- co kto woli.
Termin pobytu: wrzesień 2013
Dziękujemy, krzysztofk890
Zrecenzowano: 12 września 2013

Na wysoką ocenę zasługują jedynie barmani !!! natomiast zastrzeżenia mam do obsługi w recepcji, ponieważ nikt nie zna języka angielskiego, ani słowa polskiego ( mimo wielu gości polskich), animacje tylko po francusku i hiszpańsku, nikt nie zajmuje się gośćmi innymi poza francuzami. Podczas naszego pobytu przez 2 tygodnie przewijało się dziesiątki, a może setki ludzi którzy przebywali tam dwa trzy dni, ogromna rotacja ludzi starszych, niepełnosprawnych, co dla osób w średnim czy młodym wieku było bardzo uciążliwe, bo przyjeżdżając na wypoczynek każdy oczekuje spokoju. Pomieszczenie gdzie odbywały się wieczorne animacje to koszmar wypełniony starymi plastikowymi krzesłami, stolikami po prostu jak na wiejskim weselu pod namiotem. Hotel ma tylko dobre położenie, a starość wewnątrz hotelu bije na odległość!!. Wysoka cena nie adekwatna do jakości. Dobre kolacje, mało różnorodne obiady i śniadania.

Termin pobytu: sierpień 2013
Dziękujemy, Mery436
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2013

Witam.
Niedawno wróciłam z wakacji które spędzałam w hotelu La Roca, a więc hotel czysty codziennie sprzątany, jedzenie dobre i różnorodne, obsługa bardzo miła i pomocna. Animacje tylko w języku hiszpańskim i francuskim. Ogólnie hotel w doskonałym położeniu blisko do plaży i do centrum. Hotel godny polecenia i najważniejsza kwestia standard adekwatny do ceny.

Termin pobytu: sierpień 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Madeleine B
Zrecenzowano: 24 czerwca 2013

Miła i bardzo pomocna obsługa - to największa zaleta Hotelu. Bardzo przyjemne baseny. Co do lokalizacji - naprzeciwko plaży, przystanek autobusowy pod Hotelem (w 2012 r. bilet do Malagi 1,5 euro od osoby). Jedzenie - bardzo duży wybór potrwa, różnorodnie każdego dnia, nie można było narzekać, owoce morza, fajne desery, przepyszne owoce - uroczy Panowie kelnerzy zawsze dawali nam jeszcze owoce i ciasto do pokoju "na później". Pokoje też bardzo fajne - tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, choć czuć było, że przydałoby się jej czyszczenie :/ Mieliśmy pokój z widokiem na morze - widok cudowny, wrażenia estetyczne ogromne, ale hałas z przebiegającej bezpośrednio pod hotelem 2-pasmówki do Malagi.... Jeśli ktoś jedzie z dziećmi, albo chce się wyspać - nie polecam. Szczerze powiedziawszy hałas jest taki, że ciężko porozmawiać jeśli balkon jest otwarty. Mnie się generalnie bardzo w Hotelu podobało.

Wskazówka dotycząca pokoi: Rodziny z dziećmi i osoby wrażliwe na hałas zdecydowanie powinny wybierać pokoje "za basenem" w takim niższym budyneczku - one ponoć są wyremontowane i mają nowsze meble, a i jest tam zdecydowanie ciszej.
Termin pobytu: sierpień 2012
1  Dziękujemy, Monika N
Zrecenzowano: 17 października 2012

Hotel na ***, skromnie urządzony jednak czysty. Bardzo przyjemna obsługa, szczególnie mili kelnerzy w restauracji głównej. Basen mały, ze skromną ilością leżaków. Okolica basenu wymaga dopieszczenia. Znakomicie nadaje się na wyjazd z małymi dziećmi ze względu na brodzik i bliskość plaży. Hotel od plaży dzieli ulica z przejściem podziemnym i promenada. W pobliżu restauracje, puby, sklepy i przepiękny park z dużą ilością żywych zwierząt bez klatek. Wieczorami świetnie zorganizowane animacje w wielu językach w tym i polskim.

Termin pobytu: listopad 2011
Dziękujemy, PiotrN996