Zrecenzowano: 21 kwietnia 2019

Świetny hotel!
Numer 1 w tym hotelu to jedzenie, różnorodność posiłków, bardzo dużo lokalnych ryb i owoców morza. Nie było problemu z oczekiwaniem na stolik, zawsze były dostępne (pobyt w kwietniu – może dlatego). Sam hotel nie jest najmłodszy, ale nic mu nie brakuje, jest świetnie położony, sklepy i plaża w odległości do 100 metrów. Dystans kilkunastu minut pieszo do centrum miasta Benalmadena (super park, promenada), przy hotelu przystanek autobusowy z bezpośrednim połączeniem z Malagą. Mimo bliskości ulicy nie było słychać hałasu, może dlatego, że mieszkaliśmy na 12 piętrze, hotel wyposażony w dużo wind, świetne widoki z lobby i pokoju. Serwis bez zarzutów, czysto, blisko lotniska, nie mieliśmy problemów z leżakami, a pogoda była super. W hotelu goście z Anglii, Hiszpanii i Niemiec. Zdecydowanie polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Na najwyższych piętrach nie słychać hałasu z ulicy.
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, tomaszraf
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelesBest, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Dear tomaszraf;

Thank you very much for sharing your opinion abour out hotel Best Benalmadena.

We are very pleased to read that you liked our hotel and appreciated the quality of our service.

Thank you for your recommendation and we would be happy to see you again in the future.

Zrecenzowano: 13 maja 2018

Hotel to typowy klocek z czasów 70-ubiegłego wieku.Cały hotel ocenił bym jako nijaki-słaba i mało atrakcyjna kuchnia , brzydko zorganizowane amimacje/fajni wykonawcy-ale otoczka imprezy i jej organizacja-bardzo słaba.Na pewno nie jest to obiekt 4*( 3* to max co można mu wystawić jako ocenę)

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, bjokulus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2018, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 16 maja 2018

Dear bjokulus;

Thank you for sharing your review after staying with us. We are sorry for not having met your expectations and for any inconvenience you might have experienced. We hope you will give us another chance to recover your confidence on a future visit.

Zrecenzowano: 30 marca 2018

Dojechaliśmy do hotelu, który z zewnątrz wyglądał okazale, recepcja oraz obsługa bardzo miła i bezproblemowa. Niestety dobra passa nie trwała długo. Po wejściu do pokoju uderzył mnie zapach szamba z łazienki. Otworzyłam w niej okno i od razu zauważyłam pleśń w rogu przy łączeniu wanny i kafelków. Patrząc dalej zauważyłam, że na lustrze widnieją dziwne plamy jakby ze starości. Drzwi łazienki też posiadały liczne ślady użytkowania oraz były mocno spęczniałe tuż przy podłodze – prawdopodobnie pochłonęły dużą ilość wody. Weszłam do pokoju dalej i włączyłam klimatyzację, która śmierdziała tak jakby nigdy nie była czyszczona. Pokój nie wyglądał na pokój hotelu 4*. Meble były bardzo stare i zniszczone. Nogi stolika były obdrapane i schodził z nich laminat / lakier zwłaszcza na dole. Poplamione atramentem i brudne krzesła świadczyły, że ktoś bardzo mocno je eksploatował. Przyznam szczerze, że brzydziłam się na nich trzymać rzeczy, a o siadaniu nawet nie pomyślałam.
Miałam nadzieję, że to był koniec, ale niestety pozostał jeszcze sufit. Był podmoknięty z zaciekami od mocnego zalania i zastanawiałam się kiedy jego niektóre elementy spadną mi na głowę.

Tego samego dnia odbyło się spotkanie z rezydentką. Oczywiście zgłosiłam jej liczne problemy w pokoju. Chcąc zmienić pokój Pan na recepcji odpowiedział, że na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości, bo nie mają wolnych pokoi. W całym hotelu 4* z 11 piętrami, który posiadał po 16 pokoi na piętrze nie było ani jednego wolnego pokoju, w którym nie byłoby grzyba, nie śmierdziałoby w toalecie oraz z klimatyzacji, a meble nie wyglądałby jak w ośrodku wypoczynkowym „u Zbyszka” w Pcimiu Dolnym. Przyznam, że szczerze w to wątpiłam, ale Pani Rezydentka rozmawiała z Panem Recepcjonistą w języku hiszpańskim i nie mogłam zrozumieć co dokładnie mówią. Zostałam odesłana z kwitkiem i z informacja, że widok jest piękny okolica piękna i jedzenie pysze, a Pani Rezydentka opowie nam o okolicy, wycieczkach i innych ciekawych miejscach wartych zobaczenia.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Sylwia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2018, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 4 kwietnia 2018

Dear Sylwia S;

Thank you for sharing your feedback on your stay with us in Benalmadena. We are sorry for not having met your expectations and we shall look into the issues raised in order to keep improving our services.

Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Sam hotel wspaniały. Wszędzie blisko, Kamienista plaża cudowna i klimatyczna. Jedzenie wyborne, owoce morza fantastyczne, ale zdarzył się nawetnasz polski schabowy Drinki i alkohole pierwsza klasa. Obsługa bardzo pomocna, zawsze uśmiechnięta. Pokoje czyste, ręczniki zmianę codziennie, co dzien dokładane kosmetyki. Animacje super dzięki Tamarze i Miguelowi. Benalmadena posiada ogrom miejsc do zwiedzenia, do zobaczenia i do uwiecznienia. Na pierwszym miejscu Benalmadena pueblo – nie widziałam nic pięknie W życiu...Na minus (i to ogromny)jedynie wycieczka na Gibralatar- za szybko, za mało, za drogo- tym jestem bardzo rozczarowana.

Termin pobytu: sierpień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ewelinab72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2018, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 11 stycznia 2018

Dear Ewelina B;

Thank you so much for your positive feedback. We are very pleased reading you had a pleasant stay. We are happy that you liked the Hotel and facilities, and we will share your nice words with Tamara and Miguel from the Enterteiment Team.

Looking forwards to seeing you back again,

Hotel Management

Zrecenzowano: 15 września 2017

Hotel godny polecenia! Położenie bardzo dobre , zarówno pod względem pięknych widoków, bliskości morza, restauracji, sklepów jak i również bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania Andaluzji. Jedzenie fenomenalne i bardzo urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i uprzejma ,z wyjątkiem jednego kelnera z restauracji , który sprawiał wrażenie obrażonego i wściekłego. Ale Javier, Maria, Maria Jose, Fran- codziennie uśmiechnięci i bardzo uprzejmi. Dziękujemy! Ponadto barmani w barze przy basenie zawsze w dobrym humorze, zabawni , rozmowni i bardzo mili,szczególnie Miguel i Aziz. W zasadzie każdemu barmanowi należą się osobne podziękowania. Czystość w hotelu bez zarzutu. Codzienne animacje bardzo przyjemne. Jeśli ktoś lubi gry towarzyskie , będzie zadowolony. Goście międzynarodowi, ale animatorzy Tamara i Mickey potrafią rozbawić i zintegrować chętnych do zabawy ludzi. Także im dziękujemy za wiele miłych i radosnych chwil. Podsumowując- miejsce zasługuje na wyróżnienie.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, ofka2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2017, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 19 września 2017

Dear ofka2017,

WOW! It was great to hear that you enjoyed your stay. We thank you for giving us the opportunity to serve you. We will make sure to share your comments with our staff

Most of all we appreciate you as a repeat guest and look forward to your next visit.

We wish you the best.

Sincerely,