Zrecenzowano: 13 maja 2018

Hotel to typowy klocek z czasów 70-ubiegłego wieku.Cały hotel ocenił bym jako nijaki-słaba i mało atrakcyjna kuchnia , brzydko zorganizowane amimacje/fajni wykonawcy-ale otoczka imprezy i jej organizacja-bardzo słaba.Na pewno nie jest to obiekt 4*( 3* to max co można mu wystawić jako ocenę)

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, bjokulus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2018, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 16 maja 2018

Dear bjokulus;

Thank you for sharing your review after staying with us. We are sorry for not having met your expectations and for any inconvenience you might have experienced. We hope you will give us another chance to recover your confidence on a future visit.

Hugo Ruiz

Zrecenzowano: 30 marca 2018

Dojechaliśmy do hotelu, który z zewnątrz wyglądał okazale, recepcja oraz obsługa bardzo miła i bezproblemowa. Niestety dobra passa nie trwała długo. Po wejściu do pokoju uderzył mnie zapach szamba z łazienki. Otworzyłam w niej okno i od razu zauważyłam pleśń w rogu przy łączeniu wanny i kafelków. Patrząc dalej zauważyłam, że na lustrze widnieją dziwne plamy jakby ze starości. Drzwi łazienki też posiadały liczne ślady użytkowania oraz były mocno spęczniałe tuż przy podłodze – prawdopodobnie pochłonęły dużą ilość wody. Weszłam do pokoju dalej i włączyłam klimatyzację, która śmierdziała tak jakby nigdy nie była czyszczona. Pokój nie wyglądał na pokój hotelu 4*. Meble były bardzo stare i zniszczone. Nogi stolika były obdrapane i schodził z nich laminat / lakier zwłaszcza na dole. Poplamione atramentem i brudne krzesła świadczyły, że ktoś bardzo mocno je eksploatował. Przyznam szczerze, że brzydziłam się na nich trzymać rzeczy, a o siadaniu nawet nie pomyślałam.
Miałam nadzieję, że to był koniec, ale niestety pozostał jeszcze sufit. Był podmoknięty z zaciekami od mocnego zalania i zastanawiałam się kiedy jego niektóre elementy spadną mi na głowę.

Tego samego dnia odbyło się spotkanie z rezydentką. Oczywiście zgłosiłam jej liczne problemy w pokoju. Chcąc zmienić pokój Pan na recepcji odpowiedział, że na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości, bo nie mają wolnych pokoi. W całym hotelu 4* z 11 piętrami, który posiadał po 16 pokoi na piętrze nie było ani jednego wolnego pokoju, w którym nie byłoby grzyba, nie śmierdziałoby w toalecie oraz z klimatyzacji, a meble nie wyglądałby jak w ośrodku wypoczynkowym „u Zbyszka” w Pcimiu Dolnym. Przyznam, że szczerze w to wątpiłam, ale Pani Rezydentka rozmawiała z Panem Recepcjonistą w języku hiszpańskim i nie mogłam zrozumieć co dokładnie mówią. Zostałam odesłana z kwitkiem i z informacja, że widok jest piękny okolica piękna i jedzenie pysze, a Pani Rezydentka opowie nam o okolicy, wycieczkach i innych ciekawych miejscach wartych zobaczenia.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, Sylwia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2018, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 4 kwietnia 2018

Dear Sylwia S;

Thank you for sharing your feedback on your stay with us in Benalmadena. We are sorry for not having met your expectations and we shall look into the issues raised in order to keep improving our services.

Hugo Ruiz

Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Sam hotel wspaniały. Wszędzie blisko, Kamienista plaża cudowna i klimatyczna. Jedzenie wyborne, owoce morza fantastyczne, ale zdarzył się nawetnasz polski schabowy Drinki i alkohole pierwsza klasa. Obsługa bardzo pomocna, zawsze uśmiechnięta. Pokoje czyste, ręczniki zmianę codziennie, co dzien dokładane kosmetyki. Animacje super dzięki Tamarze i Miguelowi. Benalmadena posiada ogrom miejsc do zwiedzenia, do zobaczenia i do uwiecznienia. Na pierwszym miejscu Benalmadena pueblo – nie widziałam nic pięknie W życiu...Na minus (i to ogromny)jedynie wycieczka na Gibralatar- za szybko, za mało, za drogo- tym jestem bardzo rozczarowana.

Termin pobytu: sierpień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, ewelinab72
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2018, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 11 stycznia 2018

Dear Ewelina B;

Thank you so much for your positive feedback. We are very pleased reading you had a pleasant stay. We are happy that you liked the Hotel and facilities, and we will share your nice words with Tamara and Miguel from the Enterteiment Team.

Looking forwards to seeing you back again,

Hotel Management

Zrecenzowano: 15 września 2017

Hotel godny polecenia! Położenie bardzo dobre , zarówno pod względem pięknych widoków, bliskości morza, restauracji, sklepów jak i również bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania Andaluzji. Jedzenie fenomenalne i bardzo urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa bardzo miła i uprzejma ,z wyjątkiem jednego kelnera z restauracji , który sprawiał wrażenie obrażonego i wściekłego. Ale Javier, Maria, Maria Jose, Fran- codziennie uśmiechnięci i bardzo uprzejmi. Dziękujemy! Ponadto barmani w barze przy basenie zawsze w dobrym humorze, zabawni , rozmowni i bardzo mili,szczególnie Miguel i Aziz. W zasadzie każdemu barmanowi należą się osobne podziękowania. Czystość w hotelu bez zarzutu. Codzienne animacje bardzo przyjemne. Jeśli ktoś lubi gry towarzyskie , będzie zadowolony. Goście międzynarodowi, ale animatorzy Tamara i Mickey potrafią rozbawić i zintegrować chętnych do zabawy ludzi. Także im dziękujemy za wiele miłych i radosnych chwil. Podsumowując- miejsce zasługuje na wyróżnienie.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, ofka2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2017, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 19 września 2017

Dear ofka2017,

WOW! It was great to hear that you enjoyed your stay. We thank you for giving us the opportunity to serve you. We will make sure to share your comments with our staff

Most of all we appreciate you as a repeat guest and look forward to your next visit.

We wish you the best.

Sincerely,

Raúl Ariza

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Dobry hotel, pokoje czyste z widokiem na morze lub góry i morze, jedzenie wyśmienite, kuchnia urozmaicona, tematyczna, codziennie inna, bardzo dużo owoców i warzyw. Codziennie wieczorem animacje, może nie rewelacyjne ale są. Basen i basen z masażem za małe na taka ilość klientów. Bliskość morza, 100-150m, plaża żwirowa z elementami skalnymi. Właściwie klienci hotelu praktycznie nie wychodzili z terenu basenów. Woda w morzu chłodna, czysta, występują małe meduzy. Dobra baza do zwiedzania Andaluzji, Costa del Sol i pobliskiego Gibraltaru. Warto zwiedzić Sewillę, Cordobę, Granadę czy Rondę. Ciekawy duży port w Benalmadenie. Polecamy

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, LolekLol
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: BestHotels2017, Manager, Best BenalmadenaOdpowiedź udzielona 14 sierpnia 2017

Dear Guest,

Thank you very much for sharing your impressions of your recent stay with us. We very much appreciate the time you spent in writing this review and are extremely happy to read that you had a nice stay and you recommend us to other guests.

We hope to see you again soon,

Raúl Ariza