Zrecenzowano: 29 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam ten hotel jako miejsce wypadowe i wypoczynkowe. Ładne zadbane pokoje. Przyjemne otoczenie, ładny widok z okien No i rewelacyjne śniadania i obiadokolacje!
Miła obsługa ciekawe animacje w barze hotelowym. Swój pobyt tam wspominam bardzo miło:)

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, dana2089
Zrecenzowano: 15 lutego 2017

Weekendowy wypad w grudniu z rodzina. Doskonale spedzony czas , dostep do basenu, sauny itp. sporo atrakcji dla dzieci. Bardzo fajny , przestronny pokuj , super jedzenie.Obsluga bardzo mila i pomocna. Blisko do plazy ,sklepikow , restauracji.
Bardzo polecam

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, riczi5
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacqueline S, Director de Relaciones con Clientes, Hotel Spa Benalmadena PalaceOdpowiedź udzielona 21 lutego 2017

Drogi Riczi,
Dziękuję bardzo za wybór na rodzinne wakacje w naszym hotelu, a za poświęcenie czasu, aby napisać taki pozytywny komentarz. Cieszymy się, że oni cieszą pobytu i doceniamy, że polecam do innych podróżnych! Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce! Przyjazny pozdrowienia od całego zespołu Benalmadena Palace.

Zrecenzowano: 15 listopada 2016

Byliśmy na przełomie pazdziernika/listopada 2016 w Spa Benalmadena Palace;
Costa del Sol jest piekne, spędzaliśmy wakacje kilkakrotnie w innych hotelach i miejscowościach, tym razem Spa BenalmadenaPalace;
Hotel usytuowany wysoko, bez samochodu trzeba sie troche wysilic zeby dotrzeć ale warto; zadbany teren , basen zewnętrzny ( oraz wewnętrzny), leżaki, miejsca do odpoczynku na otwartm terenie, tylko dla gości;
Czysto, dobra kuchnia, profesjonalny personel;
Mała siłownia na dole, mozna sie zmobilizować i poprawić kondycje;
Mnóstwo atrakcji dla dzieci, dla doroslych tez;
Nie jest bardzo tanio jednak z pewnością warto spędzić tam urlop;
Warto wybrac pokoje na wyższych kondygnacjach;
A Costa del Sol mozna zwiedzac i zwiedzac .... bez konca;

Termin pobytu: listopad 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, efrydrych
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jacqueline S, Director de Relaciones con Clientes, Hotel Spa Benalmadena PalaceOdpowiedź udzielona 23 listopada 2016

Drogi Gościu,
Dziękuję bardzo za spędzeniu kilku dni wypoczynku w naszym hotelu i za napisanie tak pozytywną opinię. Jesteśmy zadowoleni, że pomoże to w zaplanowaniu wycieczki i byłoby przyjemność powitać Państwa przy innej okazji. Bardzo ciepłe powitanie od całego zespołu Benalmadena Palace.

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2016

Właśnie tak powinny wyglądać prawdziwe,udane,słoneczne wakacje.Wszystko było na najwyższym poziomie.Obsługa zawsze życzliwa i uśmiechnięta.Wyżywienie znakomita,tylko trochę za dużo.Baseny czyste.Wiele atrakcji w hotelu zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych,a widoki z okien zapierały dech w piersiach i nawet wejście pod górę do hotel z plaży 10 min, nie stanowiło żadnego problemu.Jedyna wadą tego hotelu jest to,że jest tak daleko od nas....

Wskazówka dotycząca pokoi: Byliśmy w apartamencie na pierwszym piętrze od południa z widokiem na morze po lewej i góry po prawej i było doskonale.
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, r0bin301
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2015

Hotel urokliwy.Piekne dekoracje.Super pokoje.Swietne jedzenie.Czysto,codziennie sprzatanie.Udane wakacje.Slaby internet, no ale tak jest w Hiszpanii.Szczerze polecam! Troche daleko do centrum i sklepow.

Termin pobytu: maj 2015
Dziękujemy, Jadwiga S