Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie wróciłem.
Pobyt w maju.
Zalety:
Hotel w dobrej lokalizacji , blisko do plaży , restauracji oraz sklepów.
Dobre kolacje , bardzo duży wybór , codziennie tematyczne kolację np. Włoskie, meksykańskie ,itd.
Dużo owoców oraz słodyczy dla dzieciaków.
Basen dla dzieci bardzo fajny.
Ogólnie polecam rodzinom z dziećmi.
Miła obsługa.
Wady :
Strasznie duży hotel , na początku ciężko trafić do pokoju, trzeba się najeźdźców winami , hotel jest podzielony na 4 bloki połączone ze sobą.
Basen otwierają o 10.30 i zamykają o 18.00 , duża wada
Przy basenach na tyłach hotelu ciężko coś kupić , knajpie otwarta od 12 , a żeby przejść na drugi basen trzeba winda jechać.
Trochę się trzeba zachodzić żeby dotrzeć do basenu.

Reasumując hotel polecam.
Za ta cenę jest naprawdę interesujący.
Obiadokolacje naprawdę są bardzo fajne.
Śniadanie jak wszędzie, English breakfast.
Polecam rodzinom z dziećmi

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Michal W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestMed, Director de Relaciones Públicas, MedPlaya Hotel BaliOdpowiedź udzielona 15 maja 2019

Hello Michal W,

Thank you very much for giving us four stars.

We hope you had a very enjoyable stay.

KInd regards,

Laura - Loyalty & Community Manager

Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel nie dla osob ktore chca odpoczac.
Brak kontroli nad hotelem ludzie robia co chca skacza po balkonach wydzieraja sie na korytarzu I w pokojach do godziny 2-3 nad ranem numer na recepcje stary ktory dawno juz nie dziala z reszta caly hotel jest stary a remont to tylko łatanie I malowanie!!! a restauracja powinna przejsc porzadna kontrole sanepidu.
W jeden dzien karaluchy chodza po jedzeniu po zgloszeniu problemu oczywiscie brak reakcji Pan ala Kierownik sali zabił I po sprawie nawet nie raczyl wymienic szynki (obrzydliwe) na drugi dzien mrowki po podlodze chodza a na trzeci dzien muszki usmazone z jajkiem sadzonym reakcja pracownikow zadna z reszta tak jak na wszystko inne np.szklo w basenie dla dzieci po wysprzataniu znalazl kolejne 3 kawałki, moja corka prawie dostala kamieniem w głowe bo ktos rzucił z balkonu oczywiscie wiedzac ktory balkon zglosilam Pracownikowi na basenie i oczywiscie brak reakcji .
Po trzech nie przespanych nocach zgosilam na recepcje ze chyba to nie jest normalne zeby o godzinie 2 w nocy odbywaly sie takie krzyki I ze powinien Pan rozwiazac ten problem dostalam odpowiedz ze mam mu nie mowic jak ma wykonywac swoja prace ha ha ha no musze przyznac ze pierwszy raz spotykam sie z tak ignorujacymi i wrednymi pracownikami brak kontroli nad wszystkim.
Nie przespane noce no i oczywiscie glodowka bo na sama mysl o tych owadach odchodzi apetyt.
Tak to jest jak sie chce zaoszczedzic na klientach konczy sie taka opinia a nie inna.
Strata tylko pieniedzy.
NIE POLECAM!!!

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, Slonko1985
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestMed, Director de Relaciones Públicas, MedPlaya Hotel BaliOdpowiedź udzielona 24 kwietnia 2019

Drogi Slonko1985,

Dziękuję za podzielenie się opinią na temat świadczonych przez nas usług.

Wszystkie opinie naszych gości są dla nas niezwykle cenne. Szczerze przepraszamy za sytuację, a komfort naszych gości jest naszym priorytetem. Otrzymane komentarze zostaną wysłane do kierownika recepcji i menedżera bezpieczeństwa. Informujemy również, że pracownicy naszej restauracji codziennie uczą się jakości obsługi gości. Kierownik restauracji został poinformowany, a Twoje uwagi zostaną wykorzystane do poprawy jakości naszych usług.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli kolejną szansę na zaprezentowanie wysokiej jakości naszych usług,

z których słyną hotele MedPlaya.

Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel wymaga odnowienia ale jest czysty. Obsługa bardzo miła. Blisko plaży, różnych barów, restauracji i sklepów. Jedzenie standardowe. Dużo owoców morza. Miły pobyt i godny polecenia dla kogoś kto nie wymaga luksusu.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Agnieszka D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GuestMed, Director de Relaciones Públicas, MedPlaya Hotel BaliOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2019

Hello Agnieszka D,

Thank you very much for your fantastic score!

Kind regards,

Laura - Community Manager

Zrecenzowano: 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, bardzo miło wspominam ten pobyt, akurat mieliśmy świetne pokoje z widokiem na góry Sierra Nevada a z drugiej strony widok na przepiękny port z masą jachtów. Hotel super z przemiła obsługa (też polska). Każdy kto zamierza tutaj przyjechać musi wjechać kolejka do Garden Eagle,poniewaz codziennie o godzinie 13:00 odbywa się pokaz ptaków drapieżnych, co zapiera dech w piersiach (płacąc za wjazd kolejka, sam pokaż mamy za darmo), jak i widoki z tej góry, czasami przy dobrej pogodzie można zobaczyć linie przegowa Afryki co jest naprawdę rewelacyjne

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, KierownikStacji
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest R, Director de Relaciones con Clientes, MedPlaya Hotel BaliOdpowiedź udzielona 8 listopada 2018

Dear Guest,

Thank you very much for your wonderful reviews.

It is very important for us our guests are satisfied with our services and it is fantastic we achieved on this occasion.

We would love to welcome you back in the future.

Kind regards,

Laura - Loyalty and Comunnity Manager

Zrecenzowano: 12 września 2018

,Hotel nie jest może najnowszy,wymaga troche odnowy ,np restauracji,ale reszta była ok na ilość gwiazdek,super tematyczne kolacje z innych krajów-sushi super pycha, bardzo polecam duzy wybór mięsa.Jedzenie moze nie jest super gorące tylko ciepłe ,ale to standart w większosci hoteli,basen dla dzieci,duzo atrakcji dla nich.Hotel na górce z górki do plaży z jakieś 150m

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, andygumtree258
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest R, Director de Relaciones Públicas, MedPlaya Hotel BaliOdpowiedź udzielona 14 września 2018

Drodzy andygumtree258,

Dziękujemy za wybranie Bali na ostatnie wakacje i za poświęcenie czasu na komentarz.
Z przyjemnością przeczytałem, że cieszył się wakacje i mamy nadzieję do zobaczenia.

Laura - Guest Relations MedPlaya