Zrecenzowano: 2 października 2016

Hotel bez rewelacji. Dobry dla gości którzy wynajmują samochód aby zwiedzać Andaluzję. Na plus bezpłatny, wielopoziomowy podziemny parking, docenią go wszyscy którzy będą musieli parkować na podziemnych parkingach w centrach miast, ceny tam są bardzo wysokie.
Zakwaterowanie bardzo sprawne, szybko i bez problemów , jednak już na początku dostaliśmy pokój na 4 piętrze od wewnętrznej strony z widokiem na wyciąg klimatyzacji z restauracji. Po naszej interwencji wymiana z lekkim oporem. Byliśmy zdziwieni tą sytuacją , gdyż przed przyjazdem, mailowo uprzedziliśmy o naszych oczekiwaniach.
Do centrum Benalmadeny spory kawałek, przy samym hotelu praktycznie nic nie ma kilka knajpek, supermarket , apteka, przystanek autobusowy.
Hotel, składa się z dwóch wież, Marbella i Malaga, pokoje z widokiem na morze i góry.
Widoki z okien niesamowite zakłócone jednak bliskością dwupasmowej ulicy zaraz przy hotelu.
Mieliśmy pokój w „Marbelli” na 7 piętrze i najbardziej przeszkadzał nam dobiegający z niej hałas. W nocy nie można otworzyć okna. Klimatyzacja działa sprawnie, jednak mam wrażenie, że czyszczona była kilka lat wstecz .
Wyżywienie takie sobie, nie doprawione, sporo owoców. Ceny napojów 2.20 E za małą butelkę wody, 3 E duża, 2.20 E małe piwo - dobre, wino butelkowane 8 - 14 E i więcej, lampka wina 2.20 E, jak w większości hoteli. Kawa i herbata do śniadania wydawana jest w bufecie jak w stołówce przyzakładowej. W pokoju standard, lodówka, TV -brak polskich kanałów, bezpłatny sejf. Wifi darmowe, ale jakość łącza w pokoju pozostawia wiele do życzenia, beznadzieja. Hotel w swojej reklamie szczyci się 5 gwiazdkami, w biurach podróży 4, ja dałbym 3 i nie zmieni mojego zdania nawet kasyno, które dla gości hotelowych oferuje wstęp bezpłatny.

Dziękujemy, VolmerLeon
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelTorrequebrada, Director General, Hotel Estival TorrequebradaOdpowiedź udzielona 14 października 2016

Dear VolmerLeon;
Thank you very much for your comments, are higly important for us in order to improve our service.
We will check all the points you have wrotten.

Zrecenzowano: 1 października 2016

Hotel położony na obrzeżach Benalmadeny, z dala od zgiełku. Pokój w andaluzyjskim klimacie, ale niestety wymagający już niestety liftingu. W pokoju na 11 pietrze WIFI tylko w przedpokoju przy drzwiach wejściowych i niestety obsługa nie naprawiła tego ale wszystko rekompensowały przepiękne wschody słońca. Jedzenie przeciętne.

Dziękujemy, FridoPL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelTorrequebrada, Director General, Hotel Estival TorrequebradaOdpowiedź udzielona 18 października 2016

Dear FridoPL;
Thank you so much for choosing THB Torrequebrada, and for given us this comments. We hope you can return soon to continue enjoying the our hotel.

Best regards

Zrecenzowano: 23 września 2016

To duży hotel (dwie 11 piętrowe wieże) z kasynem, które stanowi miłe urozmaicenie :-) Pokoje przestronne, dużo miejsca w szafach, codziennie sprzątane, na 11 piętrze z pięknym widokiem na wybrzeże i góry. W pokoju lodówka, bezpłatne wi-fi, bezpłatny sejf. Dla gości hotelu parking (również podziemny) jest bezpłatny. Hotel położony w ładnym ogrodzie, gdzie można znaleźć spokojne miejsce do leżakowania z widokiem na morze pod palmą, z dala od gwaru przy basenach. Wiele różnych animacji, bardzo miła i kompetentna obsługa, panoramiczna sala restauracyjna z widokiem na morze, bardzo zróżnicowane i smaczne posiłki.

Dziękujemy, Beata M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelTorrequebrada, Director General, Hotel Estival TorrequebradaOdpowiedź udzielona 24 września 2016

Dear Beata M;
We're very pleased and flattered that you found so many positives about our hotel, including its breakfast and location. Thank you so much.
We very much look forward to welcoming you again next time you're in THB Torrequebrada
Best regards

Zrecenzowano: 21 września 2016

Miła i profesjonalna obsługa, spełniająca życzenia gości. Bardzo funkcjonalny układ, basen z ładnym widokiem na morze. Pokoje przestrzenne z wystarczającym miejscem w szafach. Smaczne I zróżnicowane posiłki z akcentami kuchni regionalnej. Położony na granicy Benalmadeny (do centrum spacerem okło40 min.). Około 3 min. drogi (w prawo od wejścia) dobrze zaopatrzony market.
Bogaty program animacji.
Pokoje na wyższych piętrach z świetnym widokiem na morze - mieszkaliśmy na 9.

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na wyższych piętrach ładny widok na morze - lepszy ona ścianach zewnętrznych budynków (są dwa budynki połączone łącznikiem
Dziękujemy, Henryk W

Dear Henryk W

Zrecenzowano: 13 września 2016

Polecam z przekonaniem ten hotel jako jeden z fajniejszych w okolicy.
Oddalony nieznacznie od samego centrum, jednakże przystanek autobusowy jest przy samym hotelu, świetne połączania.
Dużą zaletą jest piękny, duży i spokojny ogród i piękny widok na morze.
pokoje czyste jednak nie są zbyt duże. Po wstawieniu dostawki dla dziecka nie było wiele miejsca. Ku zaskoczeniu mieliśmy boczny widok na morze, w sumie jak większość pokoi prawdopodobnie.
Baseny nie były zbyt duże jednak nie było dużego tłoku.
W hotelu przebywali głównie Hiszpanie i Francuzi, którzy upodobali sobie rezerwację leżaków rano a pojawiali się, bądź nie popołudniem.

Duży plus za pomoc przy diecie bezglutenowej i pyszne pieczywo, makarony i mufinki.
Minus o którym muszę napisać to nieduży szczur przebiegający przy basenach w ciągu dnia, ale sytuacja jednorazowa i dość zabawna.

W sumie gorąco polecam!

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, 960ewaz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HotelTorrequebrada, Director General, Hotel Estival TorrequebradaOdpowiedź udzielona 16 września 2016

Dear 960ewaz
Thanks so much for taking the time out to leave a review. It's fabulous to read that you enjoyed your stay with us

We look forward to welcoming you back to THB Torrequebrada again very soon.