Zrecenzowano: 17 września 2018

No to jedziemy z recenzją po tygodniowym pobycie w tym hotelu.

Lokalizacja: Bardzo dobra chyba w każdym aspekcie. Do wypoczynku ( 3 minuty spacerkiem do plaży i promenady, gdzie są liczne sklepy, baty i restauracje). Kilkanaście metrów od hotelu są sklepy spożywcze, gdzie zawsze można wyskoczyć po wodę, piwo, coś na ząb. Jako baza wypadowa (bardzo dobre połączenie autobusowe z Malagą, wycieczki lokalne). Z pokoju na 4 piętrze od strony frontu hotelu częściowy widok na morze. Do hotelu z głównej ulicy trzeba jednak wyjść pod małą górkę. Z sąsiedniego hotelu (Bali) słychać niestety muzykę podczas wieczornych animacji, które trwały średnio do 23:00, więc wcześniej ciężko zasnąć.

Obsługa hotelu na bardzo wysokim poziomie. Przy śniadaniach i kolacjach obsługa wskazuje wolny stolik dla Ciebie i bardzo dobrze dba o czystość na stołówce. Pkoje sprzątane codziennie wraz z wymianą ręczników.

Nie jestem wybredny wiec na śniadanie i kolacje zawsze znalazłem coś dla siebie, a wybór zawsze był duży (może tylko zestaw na śniadania był taki sam)

Pokoje dosyć surowe, podstawowe wyposażenie. Klimatyzacja dosyć oporna (dostępna za depozytem 20 €) i czasami z niej kapało w nocy i nie dało się spać.

Resztę ciężko mi ocenić, ponieważ nie korzystałem z animacji, czy hotelowego baru i basenu.

Podsumowując hotel idealny jako baza wypadowa lub do wypoczynku na pobliskich plażach, a mniej wymagający są w stanie odpocząć w samym hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, KayoTTo
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Pokoje czyste, sprzątane codziennie. Jedzenia multum. Blisko do plaży i miasta. Mają świetny ogród przy basenie gdzie jest dużo miejsca i miło wypocząć. Wad raczej nie zauważyłem.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Jaco P
Zrecenzowano: 20 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania. Jedzenie smaczne. Obsługa miła i pomocna ze średnim poziomem znajomosci j. angielskiego. Pokoje czyste, zadbane z pełnym wyposażeniem. Jeżeli ktoś ma na celu tylko spędzanie czasu w hotelu to raczej polecam coś o lepszym standardzie.

Termin pobytu: maj 2017
1  Dziękujemy, 618katarzynad
Zrecenzowano: 2 września 2017

Opinia od wymagających.
Wróciliśmy z chłopakiem z wakacji 2 tygodnie temu. Wakacje spędziliśmy świetnie, aktywnie w 100%. Przede wszystkim chcę powiedzieć, że hotel ma świetną lokalizację. Bliziutko do plaży i morza, do sklepików i restauracji, do parku i do różnych tematycznych parków dla dzieci, ale również do przystanku autobusowego. Dzięki temu mogliśmy sami spokojnie zwiedzić sobie Malage - bardzo polecam oraz Sewille - jeszcze bardziej polecam. Busy do Malagi to koszt zaledwie 3,3 euro na 2 osoby. Stamtąd udaliśmy się busem alsa do Sewilli, gdzie wycieczka do tej miejscowości kosztowała nas około 90 euro na 2 osoby, a nie 75 euro na 1. :) Mieliśmy jechać jeszcze do miasteczka Mijas, ale nam nie starczyło czasu, ale słyszeliśmy że warto tam zajrzeć :)
Hotel. Pierwsze wrażenie sprawił straszne, recepcja stara i już się baliśmy, że będzie porażka, ale spokojnie tylko recepcja sprawia takie wrażenie. Ogólnie hotelik mały, widać, że stary ale starają się go trzymać w porządku i czystości. Basen bardzo fajny, mimo dużej ilości osób nie było tłoku i był czysty.
Pokój był w porządku. Czystko, ładnie, kolorki Andaluzji, łazienka również ładna, codziennie sprzątany. Widok z balkonu mieliśmy cudowny - na góry, miasto oraz morze. Wieczorkiem fajnie jest sobie usiąść i pić piwko i patrzeć na ten widoczek.
Wyżywienie było bardzo smaczne, każdy znalazł coś dla siebie. Choć nie było go tak dużo niestety. Ale i tak dla nie wybrednych i nie szukających Bóg wie czego jest okej. Jadalnia była mała, więc i kolejki były. Ale jeżeli ktoś poszedł na śniadanie przed 9 to spokojnie zjadł bez kolejek to samo z obiadokolacją jeżeli ktoś przyszedł przed 20:30 również wszedł spokojnie. Późniejsze godziny były oblegane. No i przyznawano nam stoliki, bardzo mądrze, bo bez ścisku i siadano przy posprzątanym już stoliku. Ale polaczki cebulaczki były oburzone (zresztą na każdym kroku o byle co) bo one np chciałyby mieć stolik obok a nie tu. Ale to już problem takich ludzi.
Obsługa była przemiła! Wszyscy kochani, pomocni i uśmiechnięci. :)
Co do animacji.. Porażka trochę. Flamenco było jedynie super. Powiem tak, że w hotelu obok w Bali animacje dzień noc i dla dzieci i dla starszych super. A tu cichutko spokojnie. Dla nas był to minus, dla niektórych plus. Kto co lubi :)
Rezydentkę nie ma jak ocenić, bo przyszła raz, sprzedała wycieczki i tyle. Nie mam pojęcia więc jak ocenić.
Internet był szokiem, ponieważ działał super nawet w pokoju :)
A ogólnie stosunek jakości do ceny too za nasze 2600 zł na osobę to wydaje mi się trochę za dużo. Gdyby kosztował choć trochę mniej byłoby okej. Ale ogólnie polecam miejsce! :)

Termin pobytu: sierpień 2017
3  Dziękujemy, Martyna M
Zrecenzowano: 28 lipca 2017

Polecamy ten hotel. Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania okolicznych miast - 20 minut spacerem do stacji kolejki podmiejskiej do Malagi, a dalej możliwość jazdy pociągiem RENFE lub autobusem np. do Sewilli, Kordoby, Granady. W rejonie hotelu przystanek, z którego dojedziemy np. na Gibraltar. Długi czas wydawania posiłków (kolacja do 22, więc można na nią zdążyć nawet po dłuższej wycieczce). Duży wybór posiłków, niektóre w dość ciekawej oprawie, np. fontanna czekoladowa. Zawsze dostępne owoce. Standard to arbuz i melon oraz ananas. Jeżeli wcześniej wyjeżdżamy - można zapisać się na wczesne śniadanie - będzie mniejszy wybór, ale na pewno się najemy. To samo dotyczy powrotu po 22.
Pokoje sprzątane codziennie. Każdy z balkonem, im wyżej, tym lepszy widok. Wieczorem hotel organizuje animacje.
Blisko publiczna plaża z dyżurującym ratownikiem. Leżaki płatne, ale bez przeszkód obok można rozbić się ze swoim ekwipunkiem. Warto zabrać parasol plażowy.
W rejonie hotelu liczne palmy, a w nich gniazda mają dzikie papugi. Około 10 minut od hotelu jest niesamowity park, w którym mieszkają domowe zwierzęta: kury, króliki, pawie. Są też żółwie, kaczki, kurki wodne i świnki morskie. Ciekawa roślinność, w tym np. kaktusiarnia. Warto przyjść tam wieczorem, bo wtedy zwierzęta nie kryją się przed słońcem, a kury szykują się do spania wskakując na drzewa. Niezliczone koguty i kury siedzące na drzewach to widok niesamowity.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecamy pokoje na wyższych piętrach. My byliśmy na piątym. Im wyżej, tym lepszy widok.
Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, lukaszwo