Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super hotel, duży wybór posiłków,ciekawe atrakcje co wieczor inne zabawy,obsługa bardzo miła i pomocna. W pokojach i łazienkach bardzo czysto. Animatorka Miriam bardzo sympatyczna prowadzi ciekawe zabawy.Polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna C
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, czysto w pokojach, dobre jedzenie, dużo ciekawych zajęć w basenie, super atmosfera! podczas opalania na basenie można posłuchać dobrej muzyki. Zajęcia prowadzi super animatorka Miriam! polecamy ten hotel!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, TomekS123
Zrecenzowano: 22 listopada 2017

Hotel ma już swoje lata i to widać , lekko wyeksploatowane meble, pęknięcia na ścianach, odłażąca farba. Ale to jedyne minusy. A plusy to świetne położenie , blisko plaży w centrum Benalmadeny,świetny punkt wypadowy, darmowe wi-fi, przyjazny uśmiechnięty personel oraz WSPANIAŁE jedzenie. Hotel wykupiłem jako standard 2* i szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się takich urozmaiconych i smacznych posiłków a tu miłe zaskoczenie. Pokoje sprzątane co dzień , wymiana pościeli co 3 dni.

Termin pobytu: listopad 2017
Dziękujemy, 21ledzik
Zrecenzowano: 19 października 2017

Hotel bardzo dobry dla niewymagających dobre jedzenie ,duży wybór ,super lokalizacja do plaży tylko 50 metrów.Hotel czysty codziennie zmiana ręczników co trzy dni wymiana pościeli. My mieliśmy pokój na siódmym piętrze więc extra widok z balkonu. Benalmadena jest dość dużym miasteczkiem więc jest co robić . Andaluzja jest piękna i na pewno tu wrócę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na wyższych jest piękny widok
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Beata C
Zrecenzowano: 17 września 2017

W hotelu spędziliśmy dwa tygodnie. Największą zaletą hotelu jest jego lokalizacja- blisko plaży (dużo miejsca na rozłożenie ręcznika albo możliwość wypożyczenia leżaków 10 euro/komplet; poza tym wejście do morza piaszczyste ale dość szybko robi się głęboko) i okolicznych atrakcji (Teleferico, park La Paloma, port Puerto Marina, możliwość dojazdu autobusem do Malagi). Poza tym w okolicy dużo sklepików i restauracji oraz lokalne biuro podróży i wypożyczalnia aut.
Pokój i łazienka ok, chociaż przydałoby się ich delikatne odświeżenie. Sprzątane codziennie z możliwością oddania rzeczy do prania. Balkon średni z widokiem na góry i morze (pokój mieliśmy na 7 piętrze). Sejf dodatkowo płatny, klimatyzacja darmowa, wi-fi darmowe (po pobraniu biletu z kodem w recepcji). Małym minusem jest słabe wyciszenie pokoi jeśli chodzi o sąsiadów oraz brak lodówki.
Wyżywienie w formie bufetu. Na śniadania spory wybór, ale codziennie to samo. Kolacje bardziej urozmaicone, a na deser owoce, lody, ciasta. Jest możliwość zgłoszenia wcześniejszego śniadania (np. przy wyjeździe na wycieczkę przed śniadaniem) ale podany był tylko jeden rodzaj wędliny, ser, chleb, do tego kawa i sok.
W hotelu są 3 windy (jedna zaraz przy wejściu). Basen średniej wielkości, leżaki darmowe, bar przy basenie. Codziennie wieczorne animacje: magik, flamenco, koncerty, bingo itp.
Obsługa życzliwa, bez problemu można się porozumieć po angielsku.
Jeżeli ktoś nie ma wygórowanych wymagań to powinien być zadowolony z wyboru tak jak my.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych piętrach mają widoki na morze i góry.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Justyna_Piotrek