“Jedzenie super duże grupy nie dają rady”
Il Kalamaro — recenzja

Il Kalamaro
Nr 6 wśród 95 Restauracje (Palau)

Gościliśmy w restauracji w miesiącu wrześniu. Byliśmy na kolacji grupą 12 osób. Restauracja jest oblężona czekaliśmy godzinę na stolik. Jedzenie na najwyższym poziomie. Niestety nie dają sobie rady z dużymi grupami. Nie wszystko dostaliśmy co zamówiliśmy. Po ponad 2,5 godzinie dalej dwie osoby nie dostały zamówienia. Zrezygnowaliśmy i wyszliśmy z restauracji. Czas oczekiwania porażka. Rekompensuje to smaczne jedzenie. Ogólnie polecam ale trzeba chodzić maksymalnie w 4 osoby. Wtedy sobie radzą.

1  Dziękujemy, SkulPawel

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo tą restaurację. Jedzenie wspaniałe, rodzinna a zarazem bardzo profesjonalna obsługa. Świetne wino, dobra muzyka. Czego więcej trzeba? Jak ktoś się zastanawia. Błąd. Od tego miejsca zacznijcie swoją kulinarną przygodę w Palau na moją odpowiedzialność

1  Dziękujemy, 150piotrz
Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja z przemiłą obsługą. Doskonale smażone kalmary z krewetkami. I całkiem zacne pizze.

Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie. W żadnej restauracji w okolicy nie uswiadczylem takiego poziomu. Super spędzony czas z rodziną, prawdziwa włosa knajpa, polecam całym sercem

1  Dziękujemy, jacobtV837YJ
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Wysmienita atmosfera, fajna muzyka, mila i sprawna obsluga a connajwazniejsze wysmienita kuchnia!!! Jako przystawke zamowililismy mule byly przepysze....na danie glowne oczywiscie ....po daniu glownym stwierdzilismy ze w takiej restauracji deser musi tez dobrze smakowac wiec pokusilismy sie o krem z pistacji kazdemu kto bedzie w Palau polecam to miejsce!!! Warto!!!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, kajka1986

Il Kalamaro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

La Maddalena, Wyspa św. Magdaleny

Palau, Province of Olbia-Tempio

Byłeś(-aś) w Il Kalamaro? Podziel się wrażeniami!