“Klimatyczne miejsce”

Nelson Restaurant and Confectionery
Zrecenzowano 10 września 2019

Leżąca trochę na uboczu restauracja w Hotelu Nelson na pierwszy rzut oka zachwyca wystrojem, jedna połowa stylizowana jest na statek, druga po prostu na bardzo elegancką restaurację.
Z menu wybraliśmy polecany przez kelnera półmisek Nelsona dla dwoch osób i rzeczywiście kelner się nie pomylił. Różnorodne mięsa, ser w panierce, ryba, pieczarki panierowane, omlet, warzywa, pieczone ziemniaki i ryż złożyły się na syte i b.dobre danie w dobrej cenie. Lokal warty odwiedzenia.

Dziękujemy, JackTheMoon

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz zawiodłam się na opinii trip advisor niestety zamowilismy indyka faszerowanego, z dużą ilością warzyw, a dostaliśmy z frytkami i ryżem bez grama warzyw, mięso suche do tego mam wątpliwości czy było świeże, bo skończyliśmy z bólem żołądka :/ zdecydowanie nie polecam

Dziękujemy, 840katarzynap
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy restaurację rodzinnie 3+2. Zakupilismy 2 różne zestawy dla dwojga i to było to. Naprawdę smaczne mięso, jednak kiszonki to już mistrzostwo świata. Gdybym miała się do czegoś przyczepić, to jedynie do polędwicy, która była trochę za sucha oraz indyk, także suchy (farsz-pycha), reszta szczęście j. ang. operuje bez problemu. Karta w j. polskim. Zaskoczeniem był wliczony napiwek, tzn. jest o nim mowa - 10%, my mieliśmy 15% a to już jednak przy dużym rachunku na znaczenie.. Wygląd- przyjemny, piękne sufity

Dziękujemy, magdalenakC8016PG
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając recenzje bałem się że są na wyrost. Okazało się że jest rzeczywiście smacznie. Zdecydowanie polecam deski dla dwojga. Wielkie porcje, można spróbować mnóstwa dobrych rzeczy. Dobry stosunek jakości do ceny. Obsługa przyjemna. PS. Polecam ciasta z gabloty.

Dziękujemy, pawe_k312
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Bardzo dobrze jedzenie, porządne porcje, lepiej zapłacić kilka forintów więcej i tam zjeść niż w budkach na mieście. Super obsługa.

1  Dziękujemy, Magdaa M

Nelson Restaurant and Confectionery — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hajduszoboszlo, Hajdu-Bihar County

Byłeś(-aś) w Nelson Restaurant and Confectionery? Podziel się wrażeniami!