Bardzo fajne miejsce na wypad z dzieciakami....

Zrecenzowano: 21 maja 2019
teddybearkk
Hajduszoboszlo, Węgry
Może być

Byliśmy we dwie rodziny, dzieci zadowolone, dorośli też. Nie jest to obiekt nowy i niestety czasami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 5 maja 2019
jmajczuk
Brodnica, Polska

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dużo atrakcji basenów, biczów wodnych i bąbelków. Fajne zjeżdżalnie oraz dużo atrakcji dla dzieci. Super w przypadku niepogody.

Dziękujemy, pawel_szczypka
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bilet kupujemy na cały dzień, ale można spokojnie wyjść na zewnątrz ( np na obiad) i wrócić później.
Wszystkie baseny i zjeżdżalnie są pod dachem - jedynie taras z leżakami do opalania na dworze - dla mnie opcja idealna, jako że nie przepadam za słońcem. Polecam również wtedy, gdy na dworze jest upalnie; większość osób jest na basenach otwartych i nie ma tłoku w środku.
Fajna zabawa dla wszystkich, dużo zjeżdżalni, dla dużych i małych.
Baseny tematyczne (arktyczna jaskinia, rzymskie łaźnie).
Sporo miejsc z biczami wodnymi, hydromasażami, ciepłymi basenami (minimum 32 stopnie) oraz mój faworyt - basen z wodą siarkową o temp 38 stopni (dzieci poniżej 14 lat nie mogą do niego wejść).
Bilet całodniowy 4000HUF, dla dzieci do lat 7 - 1800HUF.
POLECAM WSZYSTKIM!

Dziękujemy, 952marlenam
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce zarówno dla małych niemowlaków jak i większych dzieci , zadaszony kompleks zjeżdżalni , brodzików , tematycznych jaskiń , wody uzdrowiskowej itd. Miejsce najbardziej spokojne z całego kompleksu Hungarospa idealne na odpoczynek po całym dniu na zewnętrznych basenach

Dziękujemy, torusek
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Zdecydowanie polecam w szczególności w deszczowe dni ... dzieciaki mają co robić i jest też gdzie z nimi pójść coś zjeść. Generalnie sympatyczne miejsce, może tylko upolowanie leżaka wymaga chwili.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, teddybearkk
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duży ośrodek. Wiele basenów. Ciepłe baseny raczej dla dorosłych dzieci poniżej 14 lat nie wejdą. Za wszystko trzeba kupować bilety. Nie ma jednego całego biletu. Osobno baseny osobno zjeżdżalnie osobno aguapark. Żenada. Jedzenie w miarę ok ale tylko na basenach nie w aquaparku. Ceny ok.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marek Z