“Nie polecam!!!”

Kemences Csarda
Kuchnie: Węgierska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Zamówiliśmy golonkę (danie dla 2 osób), która była PRZESOLONA! Zgłosiliśmy to obsłudze, powiedzieli, że to danie takie jest. Prosiliśmy, ale tego przy nas spróbowali, jednak nikt tego nie zrobił. Dodatkowo, doliczają sobie 5% napiwku za obsługę, chociaż nie byliśmy z niej zadowoleni.

Dziękujemy, Paaatka

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania odgrzewane po zamrożeniu.
Ceny wysokie, doliczane do rachunku 5% za obslugę.
Na plus mila obsługa mówiąca po polsku i tylko dlatego daje 2 gwiazdki.
Sałatka cezara, paprykarz z suma, naleśniki z serem dla dziecka plus 4 kieliszki wina, rachunek ponad 12.000 ft.
Na pewno nie wrócę.

Dziękujemy, Lucasi_Wwa
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ta knajpa super
Ale byliśmy dziś na basenach w knajpie ketek csarda. Nie chodźcie tam bo tam jacyś bandyci pracują. Czekaliśmy ponad pół godziny na rachunek i prawie zostaliśmy pobici przez obsługę tylko dlatego ze chcieliśmy zapłacić i wyjść
Jakaś ruda dziewucha szarpała mnie za rękę i krzyczała coś po węgiersku bo innego języka nie zna
Polacy są tam traktowani okropnie a my po prostu chcieliśmy zapłacić i wyjść bo jedzenie było okropne obsługa fatalna i oczywiście nie oddano nam reszty.

Dziękujemy, aniazagata
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam podczas naszego pobytu na Węgrzech przez 4 dni jedlismy tylko tam i zawsze smakowało pyyysznie, wspaniałe jedzenie,bardzo mili kelnerzy super miejsce.Polecam wszystkim.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Paulina J
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Chodzi o odział tej restauracji na basenach. Mikrofala, w tym miejscu jesz jedzenie z mikrofali. I oni tego nie zaprzeczają. Ale też mówią że możesz sobie zamówić świerze jedzenie. I ja tak zamówiłem właśnie świeżego morszczuka, obiecali mi że będzie świeży nie z mikrofali. Po złożeniu zamówienia obserwowałem ich działania, okazało się zamówiona ryba była z mikrofali... Brak słów, omijajcie to miejsce

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, robertrQ6822TF

Kemences Csarda — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hajduszoboszlo, Hajdu-Bihar County

Byłeś(-aś) w Kemences Csarda? Podziel się wrażeniami!