Hajduszoboszlo

Szilfa Etterem
Zakres cen: 1 390 USD - 4 500 USD
Kuchnie: Węgierska
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kawa, pięknie podane przepyszne ciasta. Jedzenie wyglądało na bardzo dobre patrząc na inne stoliki.

Dziękujemy, 1705Nika

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dania dobrej jakości. Sprawna obsługa. Napoje w 5 minut od zamówienia, jedzenie po 20 minutach. Pełno przy stolikach na zewnątrz, w środku więcej wolnych miejsc. Minus za palaczy na zewnątrz oraz za bardzo głośny agregat z sezonowej lodówki do chłodzenia lodów.

Dziękujemy, wojny
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

...pomimo dłuższego czasu oczekiwania (40minut) na realizację zamówienia,jedzenie dobre.. sycące ...

Dziękujemy, robertjM9214SV
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni pozytywnymi opiniami, poszliśmy z rodziną na kolację. Po godzinie czekania (kelner powiedział że coś w kuchni się pomyliło...) dostaliśmy wreszcie nasze zamówione dania. Półmisek mięs dla dwóch osób okazał się kupą ryżu z jakimiś połówkami kotletów ??? Znalazlam w tym też dwa kawałki 2x2cm obsmażonej ryby??? Wszystko chłodne i niesmaczne. Pierwszy raz zawiedliśmy się na opiniach tripadvisora. Dużo smaczniej i za dużo mniejsze pieniądze jedliśmy w barach na basenach...

Dziękujemy, 91marcind
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia węgierska. Bez żadnych zastrzeżeń, ale obsługa powinna być szybsza/większa ilość kelnerów gdyż zbyt długo czeka się na rachunek/złożenie zamówienia. Poza tym rewelacja :)

Dziękujemy, 376kacperz

Szilfa Etterem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hajduszoboszlo, Hajdu-Bihar County

Byłeś(-aś) w Szilfa Etterem? Podziel się wrażeniami!