“Przyjemny przystanek na trasie rowerowej Colmar -Strasburg”
Cote Ecluse — recenzja

Cote Ecluse

Jedna z niewielu restauracji położonych przy samej trasie rowerowej nad kanałem. Bardzo ładne, widokowe miejsce. W niedzielne południe w porze obiadowej pełne rowerzystów. Zaangażowana obsługa, choć czas oczekiwania na posiłek (o czym nas uprzedzono) dość długi. Bardzo smaczne, świeże jedzenie. Otrzymaliśmy co prawda jedno inne danie niż zamawialiśmy, ale natychmiast naprawiono pomyłkę i podano nam też właściwe danie - dania podanego omyłkowo nie policzono. Miejsce z niewątpliwym klimatem. Polecamy!

Dziękujemy, Marcin K

Zrecenzowano 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Cote Ecluse — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mackenheim, Bas-Rhin
Marckolsheim, Bas-Rhin

Byłeś(-aś) w Cote Ecluse? Podziel się wrażeniami!