“Przejazdem”
Karczma u Klagów — recenzja

Karczma u Klagów
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Łącko)
Zrecenzowano 1 września 2019

Dobra kuchnia góralska i staropolska, wystrój adekwatny do regionu, miła obsługa. Byliśmy kiedy było mało klientów, dlatego czas oczekiwania był satysfakcjonujący. Ceny całkiem atrakcyjne, nawet doliczając dodatki. Można płacić kartą.
Gdyby było można to dałbym 5,5

Dziękujemy, Ada W

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Nie byłem na obiedzie ale imprezy pierwsza klasa :) Nie ma lepszych potańcówek jak w łącku u Klagów ! Polecam serdecznie

Dziękujemy, Turystkaolka
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lokal naprawdę super ! Placki Łąckie mega porcja gulasz bardzo dobry pstrąg petarda naprawdę miłe zaskoczony obsługa bardzo miła choć bardzo młoda . Polecam

Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Obsługa miła, jedzenie smaczne. Czas oczekiwania średni, ale było bardzo dużo ludzi-poinformowali nas na początku. Wybraliśmy się dziś z chłopakiem na pizzę obsługa po prostu aż nie do wierzenia że tak miła nie dość że piękne dziewczyny to jescze bardzo komunikatywne uśmiechnięte,pizza również rewelacja z pewnością powrócimy

Dziękujemy, Adamewa2396
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

byłam tam na weselu jak i obiedzie z grupa z wycieczki. polecam za swietna kuchnie. smaczne posiłki szybko wydawane i własciciele bardzo mili

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Lilianna S

Karczma u Klagów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrzeż, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Klagów? Podziel się wrażeniami!