Łącko

“Bardzo miłe wrażenie”
Karczma u Klagów — recenzja

Karczma u Klagów
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Łącko)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Lokal naprawdę super ! Placki Łąckie mega porcja gulasz bardzo dobry pstrąg petarda naprawdę miłe zaskoczony obsługa bardzo miła choć bardzo młoda . Polecam

Dziękujemy, Adam P

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Obsługa miła, jedzenie smaczne. Czas oczekiwania średni, ale było bardzo dużo ludzi-poinformowali nas na początku. Wybraliśmy się dziś z chłopakiem na pizzę obsługa po prostu aż nie do wierzenia że tak miła nie dość że piękne dziewczyny to jescze bardzo komunikatywne uśmiechnięte,pizza również rewelacja z pewnością powrócimy

Dziękujemy, Adamewa2396
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

byłam tam na weselu jak i obiedzie z grupa z wycieczki. polecam za swietna kuchnie. smaczne posiłki szybko wydawane i własciciele bardzo mili

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Lilianna S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Wstąpiliśmy do Karczmy przez przypadek i tego nie żałujemy . Dania smaczne i w nowoczesnej formie podany polecam każdemu . Naprawdę jeszcze tu wrzucę

Dziękujemy, Turystka25opolskie
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Bardzo miła atmosfera . Dania smaczne w bardzo ładny sposób podany polecam ! Naprawdę udany wypad na kolacje romantyczna :)

Dziękujemy, Pawel O

Karczma u Klagów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrzeż, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Klagów? Podziel się wrażeniami!