“Dobra Polska kuchnia”
Zajazd Doliny Dunajca — recenzja

Zajazd Doliny Dunajca
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Łącko)
Opis: Polska, domowa kuchnia. Specjalnością restauracji są przede wszystkim placki Zajazdu Doliny Dunajca.

Byliśmy z rodziną i bardzo nam smakowało jedzonko Polska tradycyjna kuchnia ;) Polecamy pyszny żurek oraz pierogi ruskie.
Obsługa również na wysokim standardzie
Polecam

Dziękujemy, 771andrzejp

Styczeń 2019 Przypadkowo trafiliśmy na to miejsce i byliśmy bardzo zaskoczeni, bardzo dobry barszcz z uszkami oraz placki Dunajca :) Dodatkowo miły pozytyw to Pani właścicielka, która opowiedziała nam historię Łącko oraz Starego Sącza :) Polecamy

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie, nie, nie. Wszedłem i wyszedłem, nie jadłem. nieprzyjemnie, obsługa niegrzeczna. Nie wiem czym zachwycają się tutaj niektórzy recenzenci. Żaden kęs nie przeszedłby mi tu przez gardło.

Dziękujemy, Aldona M
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Okropne miejsce ! Doliczają do rachunków nie twoje zamówienie jak się poskarżysz to cię jeszcze opier... masakra a pani kierownik śmieje ci się prosto w twarz ! Omijać to miejsce ja będę napewno !

Dziękujemy, Ada W
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam to miejsce, bardzo smaczne i świeże jedzenie, obsługa też bardzo miła. Moim zdaniem w tej okolicy najlepsza kuchnia.

Dziękujemy, Leszek G

Zajazd Doliny Dunajca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łącko, Małopolskie
Zabrzeż, Małopolskie

Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Doliny Dunajca? Podziel się wrażeniami!