“Okropne miejsce”
Zajazd Doliny Dunajca — recenzja

Zajazd Doliny Dunajca
Nr 2 wśród 2 Restauracje (Łącko)
Opis: Polska, domowa kuchnia. Specjalnością restauracji są przede wszystkim placki Zajazdu Doliny Dunajca.
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Okropne miejsce ! Doliczają do rachunków nie twoje zamówienie jak się poskarżysz to cię jeszcze opier... masakra a pani kierownik śmieje ci się prosto w twarz ! Omijać to miejsce ja będę napewno !

Dziękujemy, Ada W

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Polecam to miejsce, bardzo smaczne i świeże jedzenie, obsługa też bardzo miła. Moim zdaniem w tej okolicy najlepsza kuchnia.

Dziękujemy, Leszek G
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam byłem Jedzonko bardzo dobre w tej okolicy jest to najlepsze miejsce. Polecam przekonajcie się sami

Dziękujemy, wakacje_travel
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam to miejsce❤️obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, karta dań nie obszerna i piszę to na plus bo serwowane dania są zawsze robione na świeżo;a będąc przy temacie menu to tu jadam regularnie najlepsze placki ziemniaczane oraz pierogi ruskie „jak u babci”.Jest jeszcze jedna rzecz,o której warto pamiętać- porcje serwowane w Dolinie Dunajca są naprawdę duże więc nawet bardzo głodny człowiek wychodzi najedzonyPolecam wszystkim którzy chcą zjeść coś domowego,pysznego i w sympatycznej atmosferze a przy okazji nie chcą wydać fortuny❤️

Dziękujemy, 775bartz
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne jedzenie miła obsługa, super lokalizacja i wygodny parking, 100% Polecam napewno tam wrocimy z rodziną :)

Dziękujemy, Dawid Z

Zajazd Doliny Dunajca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łącko, Małopolskie
Zabrzeż, Małopolskie

Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Doliny Dunajca? Podziel się wrażeniami!