eDreams
Booking.com
StayForLong
ZenHotels.com
Zrecenzowano: 3 grudnia 2017

Hotel czysty, pokoje czyste łóżka sprężynowe nie wygodne, ulica na zewnątrz nie przeszkadza zupełnie.
Śniadania hmmm jak czegoś brakuje to nie czekaj po prostu postaraj się kogoś znaleźć (to nie łatwe) i poproś bo jak będziesz czekał to możesz się nie doczekać.
Kawa rano to kabaret, w misce leży rozpuszczalna, a ty zalewasz ją wrzątkiem od herbaty, szok jak tak można...aaa możesz jeszcze nasypać sypaną i zalać tak samo...
Nie wiem czy to tak duży problem czy koszt, żeby poranną kawę zrobić gościom z ekspresu (chyba że go nie ma)
Poprosiłabym o taką kawę obsługę, ale jej nie było a hotel przy trasie czyli można domniemywać, że goście (tak jak ja) są przejazdem więc rano się spieszą.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, majka1234
Zrecenzowano: 13 października 2017

bardzo miły hotel, położony z dala od miasta,Ładnie urządzony , przytulne pokoje i ciepłe ,bardzo smaczne jedzenie.Dobre miejsce do organizacji szkoleń np na torze Kielce który znajduje się w oddali po drugiej stronie jezdni.. Bardzo miła obsługa i pomocna.
Hotel otoczony lasem, świetne miejsce na grzyby. Dobra cena. Można by jeszcze dopracować łazienki ( wyposażenie w suszarki i lepsze przybory toaletowe) .To tylko taki mały mankament. Polecam.

Termin pobytu: październik 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Stefania H
Zrecenzowano: 14 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje przestronne, komfortowe, jest wszystko co potrzeba do odpoczynku po całym dniu jazdy lub pracy. Śniadania smaczne. Tuż obok toru Kielce. Polecam Warto tu zajrzeć......i wrócić nie raz. Spokojne otoczenie.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, rafal_kam_007
Zrecenzowano: 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel w dobrym standardzie, czysty, ładnie urządzony. Jedzenie smaczne. Obsługa miła. Niedociągnięcia w obsłudze pokoi - nikt nie uzupełnił przyborów toaletowych ani nie opróżnił kosza. Ogólnie jednak pozytywnie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, ankaks
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Uważam, że hotel jest położony z dała od zgiełku miasta. Aczkolwiek proszę nie spodziewać się przepięknych parków i ogrodów w okolicy.
Obsługa bardzo miła, hotel czysty i dobrze wyposażony. Śniadanie podane świeże i przygotowane na bieżąco. Cena jak za taki standard bardzo dobra. Polecam (owszem w tym przedziale cenowym).

Termin pobytu: czerwiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa