“średnio”

Restauracja Zamek Bobolice
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Niegowa)

Raczej średnio. Rosół powinien być gorący a nie "letni", pierogi zbyt wysmażone (rozumiem że mają być chrupiące, ale nie chodzi chyba o utratę zębów), krem z dyni nie doprawiony. Filet z kurczaka tylko "wygląda", ładna kompozycja i to wszystko Napoje i piwo powinno być podane przed lub w trakcie posiłków, a nie po zakończeniu. Na plus krem z buraków. Podsumowując: ceny do jakości zbyt wysokie. Jak ktoś wcześniej zauważył, brak konkurencji pozwala na takie sytuacje. A i jako ciekawostkę, żeby iść zjeść do restauracji należy zapłacić przy parkingu za przejście przez błonia.... Jakaś kpina i żart z gości restauracyjnych. Byliśmy w pięć osób i każdy musiał zostawić 7 zł za wejście do restauracji!!!!! Pazerność senatora, głupota, zaściankowość i chyba zwykła głupota. RACZEJ NIE POLECAM

Dziękujemy, Gapa01

Bardzo polecam, kilka potraw na stole. Polecam zalewajkę jurajską, talerz giermka i policzki wołowe

Dziękujemy, Dmkqw
Zrecenzowano 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie może nie na 5, ale smacznie. Ceny dość wysokie stąd 4 gwiazdki. Zamówiony rosół dość słony, ale nie przesadnie, pierś z kurczaka bardzo smaczna.

Dziękujemy, Michał B
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Chcielismy wejsc na kawe. Malo miejsca. Maly piesek byl problemem. Obsluga raczej traktuje klienta jako intruza. Wjechalismy na parking przy restauracji z racji problemow z chodzeniem jednej z osob ale agresywnie zostalismy pouczeni ze tu sie nie wjezdza i nie parkuje.
Do zamku tez nie weszliśmy.
Powtorzylismy w sylwestra rano i tez nie weszlismy.
Dla kogo to?

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 382michalg
Zrecenzowano 23 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wchodząc na teren restauracji która sąsiaduje z pięknie odnowionym zamkiem byłam urzeczona. I tego byłoby na tyle. Obsługa restauracji bardzo miła. Jedzenie dość sprawnie podane, jest tam czysto i schludnie. Natomiast same dania były mało zachwycające. Pasztet jako przystawka był przepyszny ale kolejne: sałatki-bez smaku, zupa dyniowa-przeciętna, reszta posiłków dość dobra. Gdyby w okolicy było więcej restauracji zapewnia poszłabym do innej.
Możecie pojechać spróbować sami. Dla mnie dość nijako.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, magdalenawok

Restauracja Zamek Bobolice — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Niegowa, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zamek Bobolice? Podziel się wrażeniami!