Zrecenzowano: 20 marca 2019

Poszukując w dalszym ciągu porządnej restauracji na czas prac na autostradzie A 2
trafiłem do restauracji Hotelu Jola.
Pierwsze wrażenia: na wstępie kelnerka poinformowała o długim czasie oczekiwania
na realizację zamówienia chyba, że zamówię pieczeń; tak zrobiłem
Plusy:
Przyzwoicie podana herbata z talerzykiem na odłożenie torebki.
Minusy:
Najprostsze danie pieczeń daleka od doskonałości.
Czekając na podanie zamówienia obserwowałem obsługę stołu pod telewizorem.
Spotkanie ~12 osób. Tempo wydawania potraw z kuchni powodowało to, że pierwszy "szczęściarz" kończył posiłek, a ostatni w kolejce jeszcze czekał na swoje danie.
Niestety jest to druga restauracja, na krótkiej trasie z Wrześni do Poznania, do której więcej nie wejdę.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano: 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, szybko podane, a wystrój lokalu wspaniały. Gorąco polecam tutaj zajrzeć. Jedyna maleńka wada/zaleta olbrzymie porcje lokal znajduje się tuż przy drodze zatem miła przerwa w podróży

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Aniapodroznik
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, ładne i czyste wnętrze, sympatyczna obsługa. Hotel widoczny z trasy, na uboczu Wrześni blisko A2. Stosunek ceny do jakości naprawdę ponad normę. Polecam na wyjazdy służbowe oraz kto lubi dobrze zjeść.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Sawus S
Zrecenzowano: 16 marca 2018

Kilka razy jadąc z Warszawy do Poznania zatrzymaliśmy się w Restauracji Jola. Miła obsługa to duży atut tego miejsca. Ostatnio zaskoczyła nas zmiana kolorystyki wnętrza. Oczywiście na plus. Jedzenie bardzo smaczne, klasyka polskiej kuchni. Ostatnio jadłam czerninę - pyszna. Polecam

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, marmarta123
Zrecenzowano: 24 lutego 2018

bardzo sympatyczna obsługa, goloneczka po bawarsku po prostu palce lizać, porcje naprawdę dla głodnych :) to plus naprawdę przystępne ceny -najlepsza miejscówka na postój na trasie Poznań Warszawa, polecam

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, LeszekK506