Frydlant v Cechach

Restaurant Na Kamenu — recenzja

Restaurant Na Kamenu
Kuchnie: Czeska
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia lokalna jest ,zgadza sie.Dibry gulasz z sosem,ale knedlicki sa odgrzewane w mikrofali,sa gumowe.Smażiny ser też już jadłem lepszy.Ale ogólnie nic lepszego we Frydladzie nie znajdziecie.

Dziękujemy, radzio45

Zrecenzowano 7 maja 2019

Bardzo kameralne miejsce. Typowa kuchnia czeska- w dobrym tego słowa znaczeniu!
Knedle, kachna bardzo smaczne i apetyczne, wyśmienity fondant czekoladowy.
Bardzo miła obsługa! Bardzo przystępne ceny.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, cze_ski_ski
Zrecenzowano 5 maja 2019

jak dla mnie najlepszy lokal w tym mieście, ale szału nie ma... jedzenie poprawne. tak żeby zjeść i tyle. osoby z większymi wymaganiami poczują się zwiedzone. Bardzo dobre piwo.

Dziękujemy, artur i
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przytulna restauracja mieszcząca się niedaleko głównej drogi. Mala, kameralna, są dwie oddzielne sale. Jedzenie bardzo smaczne. Do Czech udaliśmy się w celu spożycia naszego ulubionego smazonego sera - nie było go w karcie, ale pan kelner powiedział, że dostaniemy ;) do tego grzane winko i kofola. Można płacić kartą. Polecamy!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, piotrw444
Zrecenzowano 2 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy do restauracji z polecenia znajomej. Na środku sali kamień podświetlany. Bardzo ciekawa to wyglądało. Kelnerka podeszła dość szybko z menu tłumaczonym w języku polskim co nas bardzo ucieszyło. W karcie były typowo czeskie dania jaki i makarony, sałatki i dania dla dzieci. Jest możliwość płatności karta. Na dania czekaliśmy niedługo. Mimo, że dwie sale były pełne. Może faktycznie nie jest tam dużo personelu, ale my szybko i sprawnie byliśmy obsłużeniu. Dania były bardzo smaczne, pyszne i syte, sosy do knedli wyborne. Piwo bardzo dobre. Polecam jak ktoś jest przy okazji, warto spróbować .

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ewab193

Restaurant Na Kamenu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bogatynia, Województwo dolnośląskie

Lazne Libverda, Liberec Region
Liberec, Liberec Region

Byłeś(-aś) w Restaurant Na Kamenu? Podziel się wrażeniami!