“Nie ma tego baru”
Snack Bar Nabytek — recenzja

Snack Bar Nabytek
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tego baru tam nie ma,w srodku jest jakis klub dla dzieci.Przeszlismy cały rynek,nie ma nic o zmianie lokalizacji.

Dziękujemy, radzio45

Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie tanie i smaczne. Duży wybór piw jasnych i ciemnych. Lokal tętni życiem praktycznie od chwili otwarcia. Obsługa miła, z poczuciem humoru.

Termin wizyty: kwiecień 2017
Dziękujemy, Davvidson
Zrecenzowano 7 sierpnia 2017

Zupa czosnkowa - czuć moc
Knedliki z sosem i wołowiną - bardzo dobre klasyczne polecam
3 sery z frytkami - dobre bez zastrzeżeń
Ceny przystępne wszystko świeże - polecam

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, JakubLca
Zrecenzowano 2 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy klasyczne czeskie jedzenie i to otrzymaliśmy.
Ani wybitnie pyszne, ale na pewno nie można powiedzieć że niesmaczne- zjedliśmy wszystko do ostatniego kęsa.
Na pewno wielką zaletą jest lokalizacja z widokiem na piękny ratusz.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 406martao
Zrecenzowano 30 stycznia 2017

Zdecydowanie warto się tu wybrać! Dobra lokalizacja, w lecie można obserwować spod parasolki niespieszne życie czeskiego miasteczka. Miła i sprawna obsługa. Genialna zupa czosnkowa! Ceny niewysokie. Koniecznie po zwiedzeniu pięknego zamku!

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, -joanna-od-2016

Snack Bar Nabytek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bogatynia, Województwo dolnośląskie

Lazne Libverda, Liberec Region
Frydlant v Cechach, Liberec Region

Byłeś(-aś) w Snack Bar Nabytek? Podziel się wrażeniami!