Nove Mesto nad Metuji

Vinarna U Drasnaru — recenzja

Vinarna U Drasnaru
Kuchnie: Czeska
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Przepyszny tatar, nigdzie indziej takiego nie jadłam. Wszyscy byliśmy zachwyceni. Pan właściciel przesympatyczny, obsługa na najwyższym poziomie. Nie chciało się wychodzić.

Dziękujemy, AnnaG8548

Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy i wracamy za każdym razem pobytu w Kudowie Zdrój. Jakies 20 minut drogi samochodem ale tu trzeba być by poznać najlepsze smaki Czech!
Pamiętajcie tylko, że z podowu na pyszne jedzenie lepiej zarezerwować stolik przed przyjazdem. Marcel strzasznie ubolewa, że nie wszystkich może ugościć ale restauracja ma ciągle dużo gości.
Co do posiłków - wszystko jest bardzo dobre! Ja uwielbiam wołowinę miekką z grilla z zieloną fasolką okraszoną boczusiem i czosnkiem. Zupa czosnkowa, Gulasz z knedliczkami, sery smarzone, wątróbkę no i obowiązkowo tatar z grzanką ! Na deser maliny na gorąco z lodami i bita śmietana!
Właściciel Marcel mowi po polsku i to co poleca to bierzcie!
Zapłacicie w Koronach lub złotówkach ale tylko gotówką.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Kathi K
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji byliśmy wieczorem na kolacji wraz z dziećmi. Miejsce blisko centrum. Doskonałe jedzenie. Świetna i pomocna obsługa. Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Duży wybór dań. Miejsce przytulne, choć było dużo osób. Poczuliśmy czeską kuchnię z najlepszej strony. Super. Bardzo czysto. Na pewno pojawimy się jeszcze raz w tym miejscu. Jedynym małym minusem jest brak możliwości płatności kartą, choć blisko jest bankomat.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, robertsX481XH
Zrecenzowano 9 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj z przyjaciółmi. Tatar bije na głowę wszystkie jakie jadłam (mimo, że bez ogóreczka). Biftek takoż. Polecam

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Lucyna55
Zrecenzowano 16 września 2018

Do restauracji trafiliśmy dzięki pozytywnym recenzjom użytkowników Tripadvisora.
Jaka to wielka przyjemność poczuć się oczekiwanym gościem.
Miła obsługa, przesympatyczny właściciel, który nie tylko mówi idealnie po polsku, tryskając humorem i dowcipem to jeszcze tak wymiesza tatara, że każdemu zaimponuje fachowością.
Stek idealnie wysmażony, kaczka rozpływa się w ustach. Wszystkie dania-palce lizać!
Polecam, polecam, polecam.
Gratuluję właścicielowi kucharzy, wiernych klientów- ja do nich dołączam.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, alicja k

Vinarna U Drasnaru — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kudowa Zdrój, Województwo dolnośląskie
Nachod, Hradec Kralove Region

Nove Mesto nad Metuji, Hradec Kralove Region

Byłeś(-aś) w Vinarna U Drasnaru? Podziel się wrażeniami!