“Obiad”
Dworek Za Gościńcem — recenzja

Dworek Za Gościńcem
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Ciche)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, rezerwacja przygotowana rewelacyjnie, pięknie przygotowany stół, na talerzach pyszne obrazy.
3 razy na TAK

2  Dziękujemy, 920grzegorzw

Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jeżeli kucharz używa tyle soli we własnym domu, to można spokojnie poprosić go o namiar na nefrologa.
Z 7 zamówionych dań obroniły się tylko 2 rosół i kurczaczki dla dzieci (choć i tak były mocno spieczone we fryturze).
Przerost formy nad treścią.
Krem z borowików bardzo słony, bardzo intensywny aż za bardzo. Żurek poprawny ale bez hitu. Naleśniki dla dzieci bardzo tłuste. Halibut dramat! Smak i konsystencja obrzydliwa, jakby został prosto z zamrażarki wsadzony do mikrofalówki i tam ugotowany. Szpinak do halibuta też przesolony.
Schab z kostką nieporozumienie - obsmażony w mące na, chyba, oleju. Mięso w efekcie przesuszone, sos do niego przesolony.
Nie polecam

Termin wizyty: luty 2019
3  Dziękujemy, Terra Z
Zrecenzowano 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce. Wspaniałe usytuowanie.
Jedzenie na wysokim poziomie.
Fine dining na pastwisku, świetna sprawa!
Bardzo pozytywnie..
Polecam!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

dworek jest baaardzo ładny, przestrzenny, nowo wybudowany. styl góralski dodaje mu uroku.
byłam tam na weselu i jestem zadowolona, jedzenie bardzo dobre, nowe Menu, ciekawe podanie.
wesele miało ok 300 gości więc nie dziwię się że może któryś kotlet był za suchy czy za mało słony. ale ogólnie okej. tylko obiad był baaardzo długo wydawany. między pierwszym a drugim danie duży odstęp czasu ale do przyjęcia.
ogólnie polecam bardzo na imprezy

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, LittleBlackDress
Zrecenzowano 17 lipca 2018

Byłam w Las Vegas, ale nawet tam nie ma jedzenia na tak wysokim poziomie...pierwsza klasa, oczywiście dla tych którzy się znają na jedzeniu, jeżeli ktoś oczekuje napchać się zwykłym schabowym i kapustą to nie dla niego. architektura budynku wspaniała.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Waldemar B

Dworek Za Gościńcem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chochołów, Małopolskie

Chochołów, Małopolskie

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Dworek Za Gościńcem? Podziel się wrażeniami!