Zbiczno

“Polecam”
Jezioranka — recenzja

Jezioranka
Nr 2 wśród 3 Restauracje (Zbiczno)
Zrecenzowano 13 września 2019

Wspaniałe, domowe jedzenie ugotowane z pasją i tradycyjnym, polskim podejściem do gotowania. Wystrój może nie przyciąga, ale w restauracji liczą się jedzenie i klimat... a tego w tym miejscu nie brakuje...

Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Śmieszna restauracja :) bardzo sympatyczna kelnerka, pyszny kompot z mirabelek. Duże porcje, zwłaszcza zupy. Dobre polskie jedzenie, polecam. Ja na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, magdalenamW1902AD
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Jedliśmy przez kilka dni, zawsze można było spróbować czegoś innego. Kucharz elastyczny i można poprosić o np. brak skwarek. Zróżnicowana karta, dzieci niejadki zamawiały coś, co im smakowało. Bardzo miłe panie kelnerki i uczynny pan kelner, ceny średnie. Można kupić pyszny domowy chleb, można pytać o jajka, idealna restauracja w takim turystycznym punkcie, jakim jest Zbiczno. Jeżeli lubicie chłodnik, to koniecznie spróbujcie, takiego na pewno nie jedliście nigdy. Na mniejszy głód spokojnie wystarczą zupy, są bardzo pożywne.

Dziękujemy, fartunia

Jezioranka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zbiczno, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Jezioranka? Podziel się wrażeniami!