Gąsawa
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

podsumowując:
- niesmaczne obiady ; ziemniaki podstawą --> składnik, którego nie nam nie szczędzono w żadnym z serwowanych dań
- jeden czynny ekspres --> z okropną kawą rozpuszczalną
- obiekt przereklamowany, ogólny nieporządek
- zwierzęta o które nikt nie dba
- myszy w domkach
- na plaży smród szamba

Dziękujemy, 723mart
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

W Grodzie Piasta organizowaliśmy 3-dniowy zjazd rodzinny na 70 osób. Zakwaterowani byliśmy w hotelowcu, pokojach nad karczmą i nowych domkach. W każdym z tych miejsc było czysto i mieszkało się wygodnie. Ośrodek jest położony w pięknej okolicy jezior i lasów. Śniadania, obiady oraz uroczyste i grillowe kolacje były pyszne i obfite. Pani Anna zajmująca się organizacją imprez była bardzo sympatyczna i służyła pomocą w każdej chwili, gdy tego potrzebowaliśmy. Cała pozostała ekipa czyli Pani recepcjonistka, Pan kucharz, Panie kelnerki oraz Panie sprzątające również spisały się na medal. Polecam to miejsce na organizację imprez, ponieważ wszystko odbyło się zgodnie z planem a nawet powyżej naszych oczekiwań. Pozdrawiamy i dziękujemy serdecznie za udany pobyt :)

Dziękujemy, PrzemekB454
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Z 5 zamowionych dan okazalo sie po dluzszym oczekiwaniu ze 3 z nich nie jest dostepne. Z deklarowanch 15 minut oczekiwania zrobilo sie 45 po czym odmowilismy dalszego oczekiwania, majac w perspektywie otrzymac to co otrzymal jeden z nas. Rumsztyk z jelenia jelenia nie widzial, kluski ziemniaka rowniez nie widzialy, kapusta smaku nie miala.
Ogolnie wrazenie jest takie jakby osoba ktora dania doprawia mialaby problem ze smakiem.
Ogorkowa jalowa, jak i cala reszta.
W dodatku zwierzeta w zagrodach nie wygladaly na szczesliwe. Poranione, delikatnie zabrudzone i w wiekszosci w mojej ocenie zbyt chude.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, B2715NAmarcink
Zrecenzowano: 26 lipca 2018

Z minusów: W pokojach pajęczyny i ich niesprzątnięte zwłoki. Okna i parapety brudne. Przydałoby sie częstsze generalne sprzątanie (pod i za łóżkami, obok szafy i szafeczek).Brudne ściany przydałoby się odmalować. W pobliżu plaży śmierdziało nie opróżnionym szambem. Jeśli firma zadba o czystość w pokojach i na tarasach to będzie ok. Plusy: Wyposażenie pokoju, czysta pościel, miła i pomocna obsługa, plac zabaw, ładna plaża i teren.

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, lena354
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018

Nie polecamy tego miejsca! OCENA - WIELKIE MINUS ZERO.
Osoby sprzątające są traktowane jak najgorszy odłam człowieka, wynagradzane za godzinę pracy w kwocie 4 złotych, to jakaś kpina ze strony właściciela. Pan i władca myśli sobie,że jest pępkiem świata. Ale kiedyś przyjdzie czas zapłaty za takie traktowanie ludzi.Pieniądze to nie wszystko co jest ważne w życiu.
Nie polecamy,domki zaniedbane, stare przedpotopowe skrzypiące łóżka, poplamione materace, pełno pająków i pajęczyn, okna nie myte pewnie ze trzy lata, w środku korniki gryzą drewno, a właściciel nie reaguje ma to w nosie. Po prostu TRAGEDIA.

Termin pobytu: marzec 2018
6  Dziękujemy, GO P