“Swietna”
Restauracja Werbena — recenzja

Restauracja Werbena
Nr 2 wśród 5 Restauracje (Gąsawa)

Restauracja hotelu Herbarium ,doskonała kuchnia oparta w dużej mierze o lokalne produkty,dania dopracowane,smaczne w nowoczesnym stylu,polecam bulion rybny,świetna kaczkę,wyśmienity schab z kością,niezle wina,choć chyba za mało win do 150 zł.

Dziękujemy, 996pawelb

Zrecenzowano 19 lutego 2019

Zobaczyłam reklamę na billboardzie w Poznaniu i postanowiłam odwiedzić restaurację podczas pobytu w okolicy. Obiekt piękny, pięknie położony i totalny chillout :) Restauracja z pięknym widokiem na park. Jedzenie średnie, kucharz mało korzysta z herbarium przyrestauracyjnego...Obsługa perfekcyjna!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Agnieszka M
Zrecenzowano 18 grudnia 2018

W restauracji Hotelu Herbarium można zjeść smaczne i starannie przygotowane posiłki. Mankamentem jest krótka karta dań, w dodatku dość specyficznych. Powoduje to, że w trakcie weekendowego pobytu w hotelu być może się nie znudzi, ale szczerze przyznam, że w przypadku gdybym zdecydował się na np. czterodniowy pobyt, miałbym trudność w wyborze dań. Warto nad tym popracować, tym bardziej, że hotel nie jest położony w centrum miasta, tylko w dość znacznym oddaleniu od innych restauracji.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, michalg164
Zrecenzowano 14 października 2018

Potwierdzam to co napisałem w ocenie całego hotelu, jest bardzo dobrze, zarówno ciekawe i smaczne dania z karty jak i wybór i różnorodność potraw na śniadaniu, swojskie wędliny itp.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, ge0rem
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Dania nierówne: niektóre b. dobre (pasta) a niektóre niesmaczne (sałatka) lub mikroskopijne porcje (pierogi). Generalnie przerost formy (i ceny) nad treścią.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, BenZet

Restauracja Werbena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Biskupin, Kujawsko-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Werbena? Podziel się wrażeniami!