Zrecenzowano 16 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo konkretny hotel. Dobra lokalizacja. Internet gratis. Recepcja 25h. Śniadania jak na UK to całkiem fajne. Blisko metra. Ściana w ścianę z wembley stadion i obok duże centrum sklepów Outlet. Polecam,w Londynie cieżko znaleść lepszy hotel wątek cenie.

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Paweł W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RamanJulka, General Manager, Ibis London WembleyOdpowiedź udzielona 18 czerwca 2016

Thanks for your review. I’m glad you had a good stay with us at Ibis Hotel London Wembley and I hope to see you on your next trip.
Regards,
Raman Julka l General Manager

Zrecenzowano 26 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel jest zdala od ścisłego City Londynu ale ma dobre miejsce wypadowe na inne wycieczki. W pobliżu jest nowy stadion Wembley,jest duża ilość sklepów pod jedynym dachem tz. Outlety, gastronomia itp. Hotel jest nowoczesny, z dobrym sygnałem Wi-fi i śniadania są wystarczające. Co tu dużo pisać. Polecam.

Data pobytu: październik 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Zbigniew P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibiswembley, General Manager, Ibis London WembleyOdpowiedź udzielona 27 lutego 2016

Dear Zbigniew P, Thank you for your review and for choosing our hotel. I'm happy that youenjoyed your stay and I'm looking forward to having you again as a guest in our hotel
Kind regards,
Raman Julka

Zrecenzowano 24 lutego 2016

Atrakcyjną cenę w Londynie, dobre możliwości komunikacyjne przyćmił stan czystości w pokoju. Nie jestem wymagająca, ale intymne włosy w kabinie łazienkowej dość wysoko (prawdopodobnie przyczepione tam przy czyszczeniu) + bardzo brudno lustro dały wrażenie jakby pokój nie był sprzątnięty. Warunki w pokoju przeciętne. Na uwagę zasługuje uprzejma i uczynna obsługa w recepcji. Mimo nocujących w hotelu wycieczek młodzieży było raczej cicho w pokoju.

Wskazówka dotycząca pokojów: Wybór uzasadniony ekonomicznie, ale warto zwrócić uwagę na czystość pokoju.
  • Data pobytu: styczeń 2016, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, esposa100

Dear esposa100, Thank you for your review. I am glad to hear that overall your experience was positive. I am disappointed to hear that our room service and housekeeping staff didn't meet your expectations. This critical feedback will be used in training our staff. Thank you and look forward to seeing you soon.
Kind regards,
Raman Julka

Zrecenzowano 10 stycznia 2016

Po wylocie z Wrocławia i podróży w słonecznej pogodzie wylądowaliśmy na lotnisku London Stansted skąd kolejką Stansted Express dotarliśmy do centrum stolicy Wielkiej Brytanii. Przesiadka na kolejkę metra nie nastręcza większych trudności i po kilkunastu minutach wysiedliśmy na Wembley Park i po wyjściu z tunelu oczom naszym ukazała się " Świątynia futbolu" czyli nowy stadion piłkarski. Zresztą w czasie naszego pobytu nie mogłem kupić biletu na żadną stadionową imprezę a odbył się tam również koncert muzyczny. Nie opodal wznosił się wysoki obiekt naszego zakwaterowania czyli hotel sieci Ibis .Jedyną niedogodnością przy zakwaterowywaniu się była słaba komunikatywność z recepcjonistką ale wynikało to głównie z nie wystarczającej mojej znajomości języka angielskiego. Hotel , reklamowany jako tani czy turystyczny nie sprawiał takiego wrażenia a co do ceny nie wypowiadam się gdyż nasz pobyt był prezentem urodzinowym .Pokoje przestrzenne z czystą łazienką i telewizorem. Kolejnym zaskoczeniem, niezwykle miłym był widok z okna na..... stadion Wembley / wieczorem i noc niezwykle kolorowo oświetlony / z odsłanianym dachem. Posiłki zróznicowane, wprawdzie korzystaliśmy jedynie ze śniadań a nasze menu składało się głównie z ryb w tym z łososia pod każdą postacią ale nie widzieliśmy tam nie zadowolonych twarzy. Całe dnie spędzaliśmy na zwiedzaniu miasta o którym nie będę się rozpisywać ,wspomnę jedynie o miłej niespodziance jaka spotkała nas podczas wejścia do Katedry Świętego Pawła gdzie przy wejściu pan w wytwornej liberii zaprowadził nas na wyznaczone miejsca skąd uczestnicząc w nabożeństwie mogliśmy obserwować przebieg nie znanej nam ceremonii kościelnej. Pobyt nasz miał miejsce przed igrzyskami olimpijskimi .

Wskazówka dotycząca pokojów: Widok na stadion , który każdego kibica przyprawia o drżenie serca .
  • Data pobytu: wrzesień 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Honoriusz T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibiswembley, Manager, Ibis London WembleyOdpowiedź udzielona 14 stycznia 2016

Dziekujemy bardzo za doskonala ocene. Nie mozemy sie doczekac aby powitac Pana w przyszlosci.

Pozdrawiam,

Anna Wilczewska

Zrecenzowano 3 lutego 2015

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ibiswembley, General Manager, Ibis London WembleyOdpowiedź udzielona 4 lutego 2015

Ta odpowiedź jest prywatną opinią przedstawiciela kierownictwa i nie stanowi opinii firmy TripAdvisor LLC ani jej partnerów.