Wembley

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019
Martyna L
Kraków, Polska
Niesamowity

Stadion Wembley odwiedziliśmy z synem, który jest fanem footballu. Praktycznie pod sam stadion... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 maja 2018
JoannaP4113
Przeczytaj wszystkie recenzje (6 082)

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Wejście na stadion z przewodnikiem to świetna zabawa, nie tylko dla fanów footballu. Bilet kosztował 19 funtów online (na miejscu porównywalnie), wycieczka trwała do 2 godzin. W trakcie wycieczki testowaliśmy echo na stadionie, zobaczyliśmy lożę królewską, szatnie zawodników, a nawet salę konferencyjną. Najlepszym elementem jest możliwość wyjścia prawie na samą murawę przejściem, którym wychodzą zawodnicy na mecz. Bardzo polecam!

Dziękujemy, Martyna L
Zrecenzowano: 10 maja 2018

Stadion Wembley odwiedziliśmy z synem, który jest fanem footballu. Praktycznie pod sam stadion dojechaliśy metrem.
Bilety chcieliśmy zakupić online ale strona działała bardzo słabo. Ostatecznie kupiliśmy w kasie stadionu. Zapłaciliśmy około 52 funtów. Wycieczka zaczęła się w miejscu oczekiwania na przewodnika który ma pod opieką grupę około 25 osób.
Nasz przewodnik był fantastyczny. Oprowadził nas po całym stadionie, opowiadał różne niesamowite historie, pokazał nam wszystko bardzo dokładnie. Zwiedziliśmy loże, szatnie zawodników, łaźnie, pokój do masażu, salę konferencyjną, murawę, siedzieliśmy na trybunach, robiliśmy zdjęcia z pucharem itd. Ogólne wrażenie niesamowite przy tym nasz przewodnik miał dar opowiadania więc dodatkowo wycieczka z nim była naprawdę udana.
Polecam każdemu fanowi piłki nożnej. Naprawdę warto zwiedzić stadion.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
Dziękujemy, JoannaP4113
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2018

Największy stadion piłkarski w Anglii robi ogromne wrażenie... W skrócie powiem tak - żeby dotrzeć na szczyt trybun, trzeba wjechać 3 (trzema) około 25-cio metrowymi ruchomymi schodami, a następnie wejść jeszcze kilkanaście metrów po schodach. Niesamowite miejsce. Zdecydowanie polecam każdemu fanowi piłki nożnej i nie tylko.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, elerinhoLIVE
Zrecenzowano: 15 stycznia 2018

Genialny stadion i duma narodowa Brytyjczyków. Fantastyczny obiekt - wizualnie i funkcjonalnie. Super widok na murawę jak w najwyższej jakości full HD. Stadion mieści 90.000 osób. Obecnie mecze rozgrywa tam Tottenham ich stadion jest remontowany) więc warto pomyśleć z wyprzedzeniem o zakupie biletu na jedno ze spotkań i zobaczyć Harego Kane, Eriksena czy Sona w akcji. Byłem na ich meczu z Evertonem ( 4-0) - wrażenia wspaniałe !!!! Za 3 lata być może ruszy budowa nowego stadionu Chelsea więc wtedy ekipa ze Stamford Bridge będzie pewnie gościć na murawie Wembley.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
1  Dziękujemy, 619rafa_b
Zrecenzowano: 6 grudnia 2017

Idealne miejsce dla wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko. Świetna konstrukcja stadionu - z górnych rzędów idealna widoczność. Zdjęcie poniżej zostało wykonane z sektora 503, rząd 24.
Widowisko piłkarskie na najwyższym poziomie, ale jeśli chodzi o doping na meczu ligowym przy ok. 65 tysiącach kibiców - tragedia. W trakcie 90 min kilka krótkich przyśpiewek, zero emocji. Zapewne na meczach LM czy reprezentacji bywa lepiej...
Stadion świetnie skomunikowany z centrum, łatwy dojazd metrem, w pobliżu dużo Pub'ów / knajpek.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2017
Dziękujemy, piotrek_ldz