“Świetne miejsce”

Passion Food Restaurant
Nr 2 wśród 379 Restauracje (Barnsley)

Doskonałe jedzenie i wspaniała obsługa. Polecam serdecznie każdemu kto będzie w okolicy. Szczególnie polecam startery.

Dziękujemy, Albrecht_Internation

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Super klimatyczne miejsce z cudownym jedzeniem. Tradycjyjne dania podane w nowoczesny sposób, pyszne nowe, wyszukane smaki podawane w nietuzinkowy sposób. Szefowa kuchni - mega zdolna. Stołowaliśmy się tutaj kilka razy. Jedzenie zawsze pyszne. Przepięknie podane. Wszystko świeże i pachnące. Perełka na gastronomicznej mapie Barnsley. Właściciele - dusze towarzystwa. Widać, że to co robią jest ich prawdziwą pasją. Brawa dla Was. Wisienką na torcie tego miejsca jest pasja właścicielki - niesamowite torty. Pyszne i obłędnie wyglądające. Miałam okazję być posiadaczką jednego z nich - najpiękniejszy i najsmaczniejszy tort EVER. Z całego serca polecam♡

Dziękujemy, Kate20kate
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: zpasja, Owner, Passion Food RestaurantOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Kasiu ,Baaardzo dziękujemy za tak wspaniałą opinie ,dziękujemy ze wracacie do nas i ze nas wspieracie .
Pozdrawiamy i ściskamy mocno.
Jacek i Aleksandra

Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Po raz pierwszy w życiu jadłam coś tak pysznego i coś tak pięknego zarazem. Aż brak mi słów. Dzisiaj Wasze risotto powaliło mnie na kolana a nie jestem jego zwolenniczką. Miejsce klimatyczne, obsługa przemiła. Co tu dużo mówić, będę wracać i to na pewno. Pozdrawiam serdecznie!!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Agnieszka L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PassionFoodLtd, Owner, Passion Food RestaurantOdpowiedź udzielona 5 marca 2018

Super , dziekujemy baaaardzo za super opinie , i za czas poświęcony na napisanie jej . Niezmiernie nam miło .pozdrwiamy serdecznie i do zobaczenia .
Jacek i Ola

Zrecenzowano 2 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w jakiej do tej pory bylam, wnetrze z prawdziwym klimatem, przemila obsluga, a jedzenie najwyzszej jakosci, zawsze swieze, zaskakujace polaczenie smakow. Uwielbiam tam przychodzic, bo zawsze zjem pysznie, zdrowo i pieknie podane. Bardzo polecam.

The best restaurant ever, food served with a real passion, excellent service and even better atmosphere. Highly recommended.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, KatarzynaK2726
Zrecenzowano 24 lutego 2017

Pyszne potrawy cieszące oko i podniebienie . Przystępne ceny,miła obsługa i bardzo wizualnie przyjemny lokal. Bardzo polecam!

Termin wizyty: styczeń 2017
1  Dziękujemy, asik1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PassionFoodLtd, Owner, Passion Food RestaurantOdpowiedź udzielona 25 lutego 2017

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinie ,i za poświęcony czas na napisanie jej.
Jest nam niezmiernie miło.
Pozdrawiamy serdecznie.

Passion Food Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wakefield, West Yorkshire

Byłeś(-aś) w Passion Food Restaurant? Podziel się wrażeniami!