Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niezapomniane miejsce w niesamowitej okolicy prowadzone przez wspaniałych ludzi ! idealne dla wszystkich wspinających się i chcących rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniem. Z kategorii must see and visit ❤️

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce z cudownymi ludźmi i niesamowitą atmosferą. Jedzonko jak w domu - smacznie i zdrowo. Pyszne czekoladowe ciasto i orzeźwiające agrestady w ofercie. Plus dostęp do zamkniętej ścianki dla niewyżytych wspinaczy. Piękny wystrój i uśmiech na twarzy każdego członka załogi. Same plusiki.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, andor91
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, smaczne jedzenie, bardzo ładny wystrój miejsca, który bardzo umilał czas po ciężkiej wspinaczce. Podobno gorąca czekolada jest świetna, niestety nie udało mi się jej spróbować. Polecam !

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, 13aniar
Zrecenzowano: 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niesamiwite miejsce z klimatem niepowtarzalnym. Luźna, przyjacielska atmosfera zarówno, jesli chodzi o "bywalców", obsługę, jak i właścicieli
Fajnie urządzone pokoje, zaspokajające wszystkie potrzeby, potwierdzają klimat dedykowany miejscu. Jeżdżące łóżka
Rewelacyjna kuchnia, przebogate śniadania, bogata biblioteczka, gry rodzinne, miejscowe piwo (Browar na Jurze), dobrze zaopatrzony sklep ze sprzetem i odzieżą wspinaczkową.
Niestety (z egoizmu), w Trafo "się bywa", więc trzeba się liczyć z tłokiem, brakiem miejsc przy stolikach i kolejkami.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Paweł R
Zrecenzowano: 26 marca 2018

Będąc na obiedzie w restauracji przeżyliśmy niemiłe rozczarowanie gdy nasze dziecko zostało wyproszone z pomieszczenia ze ścianką wspinaczkową gdyż nie byliśmy gośćmi hostelu a jedynie restauracji ... Każdy kto ma małe dziecko wie, że trudno takie coś wytłumaczyć kilkulatkowi ...
Za sto stanowczo spory minus!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, aniasmolka