“Fajne i spokojne miejsce na obiad w tradycyjnym góralskim stylu. ”
Karczma Biały Krokus — recenzja

Karczma Biały Krokus
Zamów online
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Dzianisz)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Białego Krokusa wracając z Termy Chochołowskiej skąd mieliśmy zaledwie kilka kilometrów. Bardzo fajny i smaczny przystanek po całym dniu wrażeń. Naleśniki, kwaśnica, zupa bryndzowa, placki ziemniaczane i schabowy z kością bardzo dobre. Spokojnie mogę polecić miejsce. Cenowo za zupę 12-15zl drugie danie w granicach 25-30zl. Dzieci mają własne menu.

Dziękujemy, bogumilo2019

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie dobre jedzenie obsługa nie miła burgery były wielkie nie smaczne po nich było jacuzzi w wannie po pierogach aż się cofało

Dziękujemy, MichalinaOlejnik
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ładny, nowy budynek w góralskim stylu. Zajechalismy na obiad i był to bardzo dobry wybór. Zamówilismy zupę z bryndza, która okazała się przepyszna. Drugie danie: placek po zbójnicku oraz grillowany pstrąg też były smaczne. Ceny bardzo przystępne. Jeden minus to latające w lokalu muchy, uważam że to niedopuszczajace.

Dziękujemy, 478kasiaw
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kierując się ocenami z Trip Advisor, zatrzymaliśmy się w Białym Krokusie na obiad. Każdy zamawiał co innego i wszyscy chwalili, że było smacznie: pizza, pierogi z jagodami, naleśniki z serem, naleśniki ze szpinakiem, zupa bryndzowa, frytki z filetem drobiowym. Wnętrze bardzo przyjemne, nowe i czyste. Drobne mankamenty - stoliki przy oknie sąsiadują z zewnętrznymi, przy których się pali, więc dym wlatywał przez okno; bardzo długo czekaliśmy na pizzę, dojechała ostatnia, po wszystkich ww. daniachw sąsiedztwie bardzo ładny zabytkowy kościół.

Dziękujemy, jmoskalik
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, szybko i tanio.
Produkty świeże.
Obiekt niedawno wybudowany, wszystko pachnie nowością.
Polecam.

Dziękujemy, 699kamilb

Karczma Biały Krokus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Chochołów, Małopolskie
Witów, Małopolskie

Chochołów, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Biały Krokus? Podziel się wrażeniami!