Aquaworld Aquarium & Reptile Rescue Centre
Polecam

Bardzo fajne miejsce prowadzone przez sympatycznych ludzi. Wiele ciekawych zwierząt, widzieliśmy... Przeczytaj więcej

Zbyszek86
Mała, ale warta ceny atrakcja

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl

1313karols
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 334)

Możliwość zobaczenia ciekawych okazów a także dotykania czy zrobienia sobie zdjęć z gekonami, wężami, żółwiami. Obsługa pierwsza klasa! Zdecydowanie warte swojej ceny :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, 1313karols
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce dla dzieci i dorosłych. Bardzo miła obsługa. Możliwość trzymania gekonów i węży. Polecam

Dziękujemy, 3Piotr12
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Cudowne miejsce, z ludźmi pełnymi pasji. Choć miejsca malutko nie mogłyśmy wyjść przez ponad 2 godziny :-) Pracownicy odpowiadają cierpliwie na wszystkie pytania, mili , uśmiechnięci, zaangażowani. Można dotknąć, potrzymać węże, jaszczurki, pogłaskać żółwia:-D

Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce. Obsługa rewelacyjna i przyjazna. Ciekawe gatunki ryb oraz gadów. Za niewielkie pieniądze można przeżyć super przygodę, wrażenia fenomenalne, jeśli ktoś ma ochotę może owinąć sobie węża wokół szyji, albo potrzymać pokaźnych rozmiarów jaszczurkę:) Polecam serdecznie;)

1  Dziękujemy, Turystka1812
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Małe ,ale konkretne miejsce.Można wziąć jaszczurkę lub węża BOA do ręki,super,wstęp 8 euro,serdecznie polecam

Dziękujemy, Pantapla