Aquaworld Aquarium & Reptile Rescue Centre
Polecam

Bardzo fajne miejsce prowadzone przez sympatycznych ludzi. Wiele ciekawych zwierząt, widzieliśmy... Przeczytaj więcej

Zbyszek86
Najlepsza atrakcja!

Można zobaczyć wiele ryb, których nie zobaczysz nigdzie indziej. Największe wrażenie robi miejsce... Przeczytaj więcej

saszaja
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 329)

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce dla dzieci i dorosłych. Bardzo miła obsługa. Możliwość trzymania gekonów i węży. Polecam

Dziękujemy, 3Piotr12
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Cudowne miejsce, z ludźmi pełnymi pasji. Choć miejsca malutko nie mogłyśmy wyjść przez ponad 2 godziny :-) Pracownicy odpowiadają cierpliwie na wszystkie pytania, mili , uśmiechnięci, zaangażowani. Można dotknąć, potrzymać węże, jaszczurki, pogłaskać żółwia:-D

Dziękujemy, Agnieszka J
Zrecenzowano: 1 lipca 2019

Bardzo fajne miejsce. Obsługa rewelacyjna i przyjazna. Ciekawe gatunki ryb oraz gadów. Za niewielkie pieniądze można przeżyć super przygodę, wrażenia fenomenalne, jeśli ktoś ma ochotę może owinąć sobie węża wokół szyji, albo potrzymać pokaźnych rozmiarów jaszczurkę:) Polecam serdecznie;)

1  Dziękujemy, Turystka1812
Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Małe ,ale konkretne miejsce.Można wziąć jaszczurkę lub węża BOA do ręki,super,wstęp 8 euro,serdecznie polecam

Dziękujemy, Pantapla
Zrecenzowano: 13 maja 2019

Bardzo fajne miejsce, mimo, że powierzchnia nie jest zbyt duża, to jest co robić. Zgromadzone tam zostały różne ryby oraz gady. Pracownicy są bardzo mili i chętnie dzielą się swoją wiedzą na temat zwierząt.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Paulina Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ScotAbroadCrete, Owner, Aquaworld Aquarium & Reptile Rescue CentreOdpowiedź udzielona 16 maja 2019

A to bardzo miła, miła recenzja! Dziękuję bardzo, Paulina :)