Hersonissos

Hotel nie jest duży, w szczytowych momentach może się zdarzyć że nie będzie miejsca na jadalni, trzeba będzie poczekać, choć nie jest to jakiś duży problem dla ludzi którzy na wakacjach odpoczywają a nie szukają problemu. Jedzenie miało smak ale zdarzało się ze było zimne. Pokój w głównej częściej duży, czysty. Obsługa bardzo uprzejma
Wszystko na plus, no i świetna baza wypadowa do eksplorowania miejscowości.
Polecam bardzo :)

Dziękujemy, Chris_chesterr
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i sympatyczne miejsce obsługa SUPER. Fantastyczne miejsce na Wypoczynek i Relax dla ludzi bez wielkich wymagań. Wszędzie blisko nawet bardzo np.
-na plażę max 2 min
-sklep spożywczy 2 min
-market 2 min
- pizzeria 2 min
- sklep z pamiątkami 1 min
Jak coś ominolem to przepraszam ale wszędzie tam jest blisko

Dziękujemy, Sylwester_Kreta
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny, jedzenie smaczne,ale brak różnorodności często te same posiłki, pokoje czyste, codziennie sprzątane, bardzo blisko do plaży,do promenady, obsługa bardzo bardzo miła, wesoła. Polecam

Dziękujemy, Aniaazzz
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Moja ocena jest bardzo pozytywna i polecam ten hotel,jest bardzo miły personel ,barman który potrafi mówić trochę po polsku bywa pomocny dla osób które nie znają języka angielskiego ,jest czyściutko codziennie panie sprzątają pokoje,blisko do morza 5 minut piechotką ,jedzenie dobre każdy wybierze coś dla siebie

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, elawycho
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sightseer741321, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Hotel Manos MariaOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2019

Thank you very much! we really appreciate every comment.

Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel ,obsługa, wyżywienie.
Bardzo polecam ten hotel. Bardzo dobra i miła obsługa.Jedzenie smaczne bardzo duży wybór,super wypieki .Pokój super wygodny łóżka i owszem.
BARDZO BARDZO POLECAM TE HOTEL.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Vacationer434708