Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i sympatyczne miejsce obsługa SUPER. Fantastyczne miejsce na Wypoczynek i Relax dla ludzi bez wielkich wymagań. Wszędzie blisko nawet bardzo np.
-na plażę max 2 min
-sklep spożywczy 2 min
-market 2 min
- pizzeria 2 min
- sklep z pamiątkami 1 min
Jak coś ominolem to przepraszam ale wszędzie tam jest blisko

Dziękujemy, Sylwester_Kreta
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo fajny, jedzenie smaczne,ale brak różnorodności często te same posiłki, pokoje czyste, codziennie sprzątane, bardzo blisko do plaży,do promenady, obsługa bardzo bardzo miła, wesoła. Polecam

Dziękujemy, Aniaazzz
Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Moja ocena jest bardzo pozytywna i polecam ten hotel,jest bardzo miły personel ,barman który potrafi mówić trochę po polsku bywa pomocny dla osób które nie znają języka angielskiego ,jest czyściutko codziennie panie sprzątają pokoje,blisko do morza 5 minut piechotką ,jedzenie dobre każdy wybierze coś dla siebie

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, elawycho
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sightseer741321, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν, Hotel Manos MariaOdpowiedź udzielona 8 czerwca 2019

Thank you very much! we really appreciate every comment.

Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel ,obsługa, wyżywienie.
Bardzo polecam ten hotel. Bardzo dobra i miła obsługa.Jedzenie smaczne bardzo duży wybór,super wypieki .Pokój super wygodny łóżka i owszem.
BARDZO BARDZO POLECAM TE HOTEL.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Vacationer434708
Zrecenzowano: 8 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Hotelu to nie przypomina. Nie ma kuchni. Jedzenie z cateringu.
Jak wyjezdzalismy wcześnie z rana na wycieczki to lunchboxow nie bylo ale śniadanie przygotowali. Problem w tym, ze jezeli nie ma kuchni to śniadanie wyglądało zawsze tak samo z paczki- mortadela, żółty ser w plastrach, pieczywo z torebki i tyle.
Tak samo wyglądają desery - sucha babka z paczki. Jedyne owoce po obiedzie to jabłka.
Restauracji czy nawet stołówki brak. Jest kilka stolików na zewnątrz, także trzeba się najpierw sporo nachodzic wokolo basenu żeby znaleźć kąt żeby talerz położyć. I tak często trzeba było jesc na barze lub przy basenie. Basen mały i brudny ze nie mieliśmy ochoty wchodzić. A w pokoju dużo mrowek i hałas od ulicy. Drinki w barze all inclusive tak jak wszędzie tylko z tym wyjątkiem,że szklanek mają mało i barman myje po kimś szklankę w zlewie zanim zrobi drinka drugiej osobie. Jedynym plusem jest miła i pomocna obsługa.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Curious58300951622