Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel okropny na zdjęciach piękny w środku tragedia chodzący gości z brudny i łapami mieszkający w garkach pali fajki wsadza brudne łapy do talerzy zagłada co dojedzenia zwany garganelem. Drinki tragedia oszczędności lodu do pełna wódki trochę. Oczywi#cie samemu dolewa się coli. Za często bierzesz krzywą patrzą basen jeden ciasny 6 leżaków. Po23 wyganiajądo do pokoi siedzieć"przed hotelem nie można obsługa masakra. pokoje opuszcza się o 12 i do 1 w nocy na walizkach. Masakra

Dziękujemy, Darek S
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Położenie hotelu- ok. Czystość w pokoju- ok, sprzątane było. Teraz co gorsze... Wiedzieliśmy, że hotel jest kameralny, z malutkim basenikiem, nie można mieć pretensji o to, jednak zakaz kąpieli po 18 godzinie jest trochę dziwny. Śniadania i kolacje raczej w porządku, można było sie najeść, jednak na obiad czesto było podawane kilka razy to samo pod rząd, odgrzewane i tluste. Tak jak kazdy zauważył, starszy Pan nie powienien tam pracować, sprawia wrażenie niemiłego, chodzi podczas posiłków i zagląda... Nie było to potrzebne. Człowiek ma wrażenie kontrolowania. Jeśli chodzi o napoje to raczej standard, drinki a raczej nalanie alkoholu do szklanki po czym idziesz i dolewasz sobie coli czy tam soku...
Trzeba się prosić o lunchboxy i tłumaczyć że gdzieś się jedzie i zamiast obiadu chcemy wziąć jakiś prowiant. Ogólnie mało przyjazna atmosfera, dla kogoś kto nie wymaga spędzania czasu ze znajomymi w hotelu po calodziennej aktywności moze i ok, dla mlodych, którzy chcą posiedzieć wieczorkiem przy barze odradzam.

Dziękujemy, Kazimierz W
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Witam. Hotel położony około 150m od morza blisko promenady z restauracjami i sklepikami . W pokoju czysto jeśli chodzi o jedzenie to było podawane na płytach jak robiło się już mało to pan Vangelis który pilnował hotelu rozkładał jedzenie tak żeby wydawało się więcej robił to bez rękawiczek i w rozpuszczonych włosach czesto w jedzeniu były znajdywane włosy fuj . Owy pan wprowadzał bardzo nieprzyjemna atmosferę były krzyki machanie rękami na gości patrzył kto co je ile je ile pije cisza nocna o 23 nie można rozmawiać nawet zapalić papierosa na dziedzińcu bo straszył wyrzuceniem z hotelu . Jedyny plus to położenie reszta na minus nie polecam hotelu jeśli dalej będzie w nim pracował pan Vangelis (siwy starszy pan )

Dziękujemy, Magdalena J
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel nie zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje niby sprzątanie ale powierzchownie,łazienka okropna wanna zardzewiał uchwyt na prysznic urwane, zasłona plastikowa wanny zaplesniala strach wejść do wanny żeby się czymś nie zarazić. Jedzenie all inclusive wydawane w określonych godzinach i ani minuty dłużej monotonne i niesmaczne podgrzewane i podawane na kolejny posiłek wędliny stare lpiace się już. Herbata niedostępna po południu podobnie z masłem na kolację chcąc zrobić dziecku musiałam prosić panią o masło która z laska dała mi jedna porcyjke na 2 bułki. Pan Vangilis niesympatyczny kontroluje kto ile zjadł i ile razy podchodzi do bufetu z jedzeniem mimo że się wykupiło all. O 22 dystrybutor nagrywane przescieradłem.

Dziękujemy, Joanna0578
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiedzieć, że obsługa jest niemiła, to nic nie powiedzieć. W hotelu Artemis pracuje ( a w zasadzie chodzi i obserwuje) Pan o imieniu Vangilis, który dosłownie zagląda klientom do talerza. Jest on rodzina właściciela Artemisu i czuje się tam jak Pan i władca. Przy gościach krzyczy na panią która, stoi za barem, każe jej nalewać mniej alkoholu do drinków, które z reszta są fatalnej jakości. A jeśli ktoś w ogóle chce wypić drinka to najpierw trzeba podejść do niezbyt przyjemnej Pani, która naleje nam trochę alkoholu a po sok/colę trzeba podejść na jadalnie. Pan Vangilis również krzyczy na klientów. Pewnego wieczoru zaszliśmy do baru ok godziny 21:20, wypiliśmy, ze znajomymi po 2 piwka po czym zrobiło się już blisko 22:00 (wtedy kończy się all inclusive) Postanowiliśmy wiec nalać sobie po 3 szklanki, ponieważ chcieliśmy jeszcze trochę posiedzieć. O tym fakcie Pani zza baru powiedziała Panu Vingilisowi którego wówczas nie było. Nazajutrz przy śniadaniu Owy Gbur zaczął na nas krzyczeć i wyzywać. Krzyczał „jedna osoba jedna szklanka!” Odpowiedzieliśmy mu, że „no dobrze, rozumiemy” po czym on powtórzył to zdanie 5 razy (na prawdę, liczyłem) żeby na końcu powiedzieć, że jak komuś się nie podoba i się nie dostosuje to ma wypie*dalać z hotelu. Jeśli chodzi o samo jedzenie, to jest to dramat. Jedziecie jest przede wszystkim nieświeże oraz monotonne. Jest bardzo mały wybór i niektóre dania są robione z resztek. (Ja osobiście miałem wątpliwa przyjemność natrafienia na zepsute mięso z karkówki). Często poranna szynka w połączeniu z obleśnym boczkiem jest dodawana do makaronu i podawana na obiad czy kolacje. Jeśli chodzi o nocleg, miałem wraz z moja partnerka wykupiony apartament który na zdjęciach prezentował się imponująco. W rezultacie zastaliśmy tam średniej jakości apartament z fatalna, zagrzybiona łazienka. Poszliśmy od razu do recepcji i dostaliśmy nieco ładniejszy, ale już nie apartament tylko pokój z zagrzybiona klimatyzacja. Rzekome 4* zmieniłbym raczej na 1,5*. Pozdrawiam. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Pajeczak