Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Przyjazd
Przyjechaliśmy w nocy, na przywitanie w pokoju kanapki, owoce i deser - bardzo miłe. Nie daliśmy rady zjeść bo od razu poszliśmy spać, aż mieliśmy wyrzuty sumienia.
Położenie
Krótki transfer, samoloty owszem widać z hotelu ale nie słychać.
Przepiękny teren. Zielono, kolorowo, soczyście - bardzo zadbany ogród. Część, w której mieszkaliśmy miała swojego ogrodnika, starszego pana, wspaniałego, cały czas zajmował się terenem zielonym. Trochę kotów chodzących własnymi drogami, papugi w klatce przy basenie. Nie ma się do czego przyczepić. Wszystko super.
Plaża
Morze przepiękne! Plaża najładniejsza w okolicy. Piaszczysta, trochę drobnych kamyczków przy wejściu do morza. Piach bardzo gorący, klapki przez piach wymagane. Leżaków dużo. Ratownik bardzo dobry. Musi być bardzo czujny bo jak wieje wiatr są mocne prądy. Woda wspaniała. Ale jak wieje, nie daje się pływać, stoi się w miejscu, ale jak morze jest łagodne, jest super. Rowery wodne i kajaki w cenie. Niestety z leżaków korzystają też miejscowi, dlaczego nie wiem, jest jakiś pan techniczny na plaży i im pozwala. Wzdłuż plaży jest promenada i można sobie podejść nią do pobliskich sklepów i restauracji.
Jedzenie
Na 5. Duży wybór dań, smacznie, świeżo i różnorodnie. Byliśmy tym mile zaskoczeni. Zupełnie nie jak w Grecji. Wspaniała kawa do śniadania. Całkiem dobra też z automatu na początku sali. Dobre napoje. Słodkie wypieki też fajne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ciężko było zrobić zdjęcie bo cały czas kierownik patrzy, a jest bardzo uważny i czujny, personel chodzi jak w zegarku. Jak ktoś zbije filiżankę ma przechlapane. Kelnerki, kelnerzy w większości z uśmiechem na twarzy. Nie przeszkadza nawet, że mówią po niemiecku.
Pokój
Polacy z Grecosa są w części oddzielonej od głównego budynku (i inni poza Niemcami), w domkach dwupiętrowych. My mieliśmy pokój rodzinny, na niskim parterze. Naprawdę duża przestrzeń, było komfortowo, 3 pokoje: sypialnia dla dzieci, oddzielna dla rodziców i jeszcze dzienny pokój z mini kuchnią. Stolik z krzesłami na tarasie. Minibar codziennie rano uzupełniany: wody, 2 a'la cole, 2 napoje gazowane pomarańczowe, 2 cytrynowe, 2 piwa.
Sprzątanie pokoju bardzo minimalne, wymiana papieru i wyrzucenie śmieci, zmiana ręczników. Raz zmiana pościeli. Do przykrycia koce w poszwach (stale zsuwające się). Łazienka do remontu. Prysznic za zasłonką, kafelki stare. Nie ma gdzie ustawić kosmetyków. W pojemniku mydło w płynie przy umywalce i prysznicu. Nie ma innych mini kosmetyków, kapci też nie ma, chociaż gdzieś na zdjęciu kapcie hotelowe widziałam. Łazienka w pokoju i sprzątanie to słabe punkty tego pokoju.

Hotel pod turystów z Niemiec, ale wszyscy inni są mile widziani. Mini disco fajne, animatorzy mili i nienarzucający się. Pani fotograf sympatyczna też bez narzucania się. Przed hotelem przystanek, skąd codziennie rano można pojechać do Heraklionu lub Agios Nicolaos - rozkład jazdy na tablicy przy restauracji głównej. Na terenie hotelu malutki kościółek, w którym czasami są odprawiane śluby greckie z weselem w hotelu.
Bardzo fajny hotel, GODNY POLECENIA.
Mieliśmy wspaniale wakacje. Kreta jest piękna.

Miło by było gdyby kierownictwo hotelu przy wjeździe - tak jak są tabliczki drewniane w różnych językach, że hotel ich miło wita - zrobiło też tabliczkę z polskim "Witamy" lub "Dzień dobry", w końcu trochę nas tam jest.

Dziękujemy, Doris F
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Byliśmy z dzieckiem od 12 do 19 czerwca i żałujemy że tak krótko.
Dotarliśmy na miejsce późno, około 2 w nocy. Na stole czekał przygotowany dla nas poczęstunek, a w lodówce deser.
Bardzo ładny i zadbany ogród. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Wyśmienite jedzenie. Ładna, duża plaża. Bardzo miła obsługa. Nie chcę się rozpisywać - byliśmy zachwyceni, świetne miejsce na wypoczynek. Na pewno nie była to nasza ostatnia wizyta w tym hotelu :)

Dziękujemy, pioter1010
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Bardzo dobry hotel z zadbanym ogrodem, na bardzo dużym terenie. Smaczne jedzenie. Kawa świeżo mielona z ekspresu. Na spokojny wypoczynek. Wszyscy grzeczni, uśmiechnięci. Interesujące animacje dla dzieci. 90% Niemców w hotelu, ale dola mnie to nie był problem.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, buli1983
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Hotel ma niby 4* ale ja bym dała 3*. Po pierwsze , przed przyjazdem poprosiłam personel o butelkę wina gdyż jechaliśmy z mężem w rocznicę poznania się. .. po przyjeździe butelki wina w pokoju oczywiście nie było.. a pisali ze będzie , nawet poproszono o wybór wina z kart...:)
jedzenie było dobre.
bardzo spokojny hotel z piękną piaszczystą plaża i barem przy plaży co jest dla nas dużym plusem i chyba tylko z tego powodu wybraliśmy ten hotel. W około pozostałe plaże były małe albo żwirowe.
Siłownia trochę słaba, bo nie mogłam włączyć bieżni ale poćwiczyć można... brak wody an siłowni..
pokoje ładne , czyste , codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki.
Ogólnie wyjazd należał do udanych i hotel był ok.
Było kilka minusów np.. recepcja i niemiła Pani blondynka. przeczytałam ze kazdemu (przynajmniej kto był z Greccos nalezał sie voucher na masaz darmowy) i jak poszłam zapytac o to , to Pani ta udała ze niewie o co chodzi po czym z łaską rzuciła mi te vouchery na blat...
Basen w budynku to tragedia... w pierwszy dzien jak przyjechalismy , chcielismy popływac w srodku bo pogoda była nieodpowiednia na leżenie i kąpanie sie na zewnętrznym..
woda w basenie wewnętrznym była lodowata (jeszcze zimniejsza niż w morzu czy w basenie zew.) . po wejściu do basenu , zostaliśmy z mężem upomnieni przez personel SPA. Pani z pogardą zapytała nas czy moglibyśmy "pływać ciszej" bo są osoby w SPA. To przepraszam bardzo .. jak mam pływać i po co ten basen tam był?
Poza tym ok.. ale były lepsze hotele w okolicy. :)
Byliśmy od 21 kwietnia.. pierwsze dni były chłodne a potem ciepełko i opalanie:)
w TV tylko niemieckie programy i Hotel ogólnie nastawiony na Niemców...

Wskazówka dotycząca pokoi: dla polaków są oddzielone budynki gorsze :D także nawet za dopłatą nikt nie da pokoju lepszego....
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna Maria C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anissabeach, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων, Anissa Beach & Village HotelOdpowiedź udzielona 24 maja 2019

Thank you for your review.
We are glad to hear that you liked your stay at our resort and especially our beach and our Street Bar, offering AI drinks to our clients, close to the beach.
Indeed the wine was ordered upfront but unfortunately there was a change in arrival time we were not informed about so that we expected you in the evening and our employee was informed to bring the bottle of wine at that time to your room and not in the morning you finally arrived.
In spring the temperatures may still be a little low but this time of the year is great to do tours on the island and to explore Crete as it is not too hot.
Your team of Anissa Beach & Village

Dziekujemy za Państwa opinie.
Cieszymy się, że spodobał Ci się pobyt w naszym ośrodku, a zwłaszcza nasza plaża i nasz bar uliczny, oferujący naszym klientom napoje sztucznej inteligencji, blisko plaży.
Rzeczywiście wino zostało zamówione z góry, ale niestety nastąpiła zmiana w czasie przyjazdu, o czym nie zostaliśmy poinformowani, więc spodziewaliśmy się ciebie wieczorem, a nasz pracownik został poinformowany, aby przynieść butelkę wina w tym czasie do pokoju, a nie rano w końcu przyjechałeś.
Wiosną temperatury wciąż mogą być nieco niskie, ale o tej porze roku można robić wycieczki na wyspie i zwiedzać Kretę, ponieważ nie jest zbyt gorąco.
Obsługa Anisa Beach and Village

Zrecenzowano: 29 października 2018

Do hotelu pojechaliśmy z biurem podróży na G na koniec sezonu, tj. w październiku 2018.

Teren hotelu:
Obiekt bardzo duży, z pięknym zadbanym ogrodem. Znajduje się tutaj chyba z 10 sklepów. Mały kościół. Dwa baseny. Siedem barów. Amfiteatr. Plac zabaw. Sala zabaw. Siłownia. Własna plaża z leżakami i parasolami. Boisko do siatkówki. Ratownik wodny. Pewnie o czymś zapomniałem ale generalnie jest tutaj wszystko (nawet Pani do nocnego towarzystwa) Pełno kotów, małych, dużych..

Pokój:
Wybrany przez nas największy pokój rodzinny znajduje się w budynku bocznym w podpiwniczeniu. Na recepcji poinformowano nas, że te pokoje są tak nisko ze względów bezpieczeństwa dzieci. Pokoje duże. Na wyposażeniu: cztery łóżka(niestety budowa nie pozwala na dokładne łączenie i zrobienie łóżka małżeńskiego), lodówka z minibarem (2xpiwo, 2xwoda niegazowana, 2xcola, 2xnapój pomarańczowy), Dwa telewizory (bez polskich kanałów), sejf, dwie duże szafy, szafki nocne, duże lustra, biurko, klimatyzacja, moskitiery. W łazience duży prysznic, duża umywalka, suszarka, ręczniki, mydło... MINUSEM są szklane drzwi do łazienki. Czuliśmy się mało komfortowo załatwiając swoje potrzeby. Pokoje w czyste, sprzątane codziennie ale mało dokładnie. Do polskiego standardu 4* jednak trochę brakuje.

Jedzenie/napoje:
Nie ma takiej opcji, żeby się nie najeść. Kuchnia ogólnoeuropejska oraz grecka. Potrawy powtarzają się ale są bardzo smaczne.
Napoje alkoholowe moim zdaniem wszystkie typu bezalkoholowego. Masa drinków (najlepsze przy barze basenowym). Jeśli mam się wypowiedzieć na temat mocnych alkoholi typu wódka/rum/bimber.. to albo są mocno rozwodnione albo ich kuchnia pozwala więcej wypić..

Obsługa:
Obsługa bardzo miła i pomocna. Większość dwu-, trójjęzyczna (angielski, niemiecki, rosyjski). I tutaj DUŻY MINUS: hotel ewidentnie nastawiony na Niemców i to w bardzo rażący sposób. Niemcy są obsługiwani szybciej. Animacje po niemiecku. Karaoke po niemiecku. Podczas zameldowania znajomi użyli języka niemieckiego - dostali upominek.

Ocena ogólna.
Dobra, ze względu na faworyzację Niemców.

Wskazówka dotycząca pokoi: Największe pokoje rodzinne w budynku bocznym.
Termin pobytu: październik 2018
3  Dziękujemy, sagitt0