Zrecenzowano: 22 czerwca 2019

Koniecznie pokój z widokiem na morze.przepiękne wdoki,choć jest bardzo głośno.Bech bar gra do 4 rano. Trochę słaby internet i leżaki przy hotelu płatne 9 euro,Porażka,Dla klientów powinny być gratis,albo za pól ceny.50metrów dalej przy Palm Beach Club lezaki po 6 euro.Poza tym wszystko super,jedzonko przepyszne,obsługa przemiła !

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej pokój z widokiem na morze.Uwaga na pokoje do wewnątrz budynku.Okropne ,bez balkony ,widok na zieloną ścianę
Dziękujemy, Pantapla
Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Najlepsza opcja pokój z widokiem na morze (bezpośrednim), bardzo miła atmosfera, przyjazny personel, obsługa na plaży bardzo dyskretna, nie ma basenu ale już trwa budowa, najlepsza lokalizacja w całym miasteczku. Pozdrawiam wszystkich, którzy dbali aby nasz pobyt był komfortowy i przyjemny. 7 dni to za mało warto zostać dłużej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Należy wybrać pokój z widokiem BEZPOŚREDNIO na morze
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, HansGes
Zrecenzowano: 5 czerwca 2019

Byliśmy 21-28 kwietnia 2019 było pięknie,zielono i kwieciście,temp.ok.24-26 stopni C. HOTEL Kahlua to naprawdę wyjątkowy,czysty,cichy,spokojny hotel.Obsługa profesjonalna mówiąca także po angielsku i rosyjsku i francusku.pokoje sprzątane codziennie,ręczniki i płyny też.Te 4 gwiazdki są prawdziwe.Jedzenie bardzo dobre i różnorodne,dużo owoców,sałatek warzywnych,po prostu nic nie brakowało.OPIEKA TUI POLECAM!!!To nasze wymarzone wczasy i na pewno tam wrócimy i to z przyjaciółmi,którym polecaliśmy ten hotel

Wskazówka dotycząca pokoi: nad plażą jest trochę głośniej wieczorami,my byliśmy od wschodniej części nad recepcją i było cicho i spokojnie,polecam pokój 201
Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, beatabobrowicz
Zrecenzowano: 7 października 2018

Hotel jest bardzo ładny, nowy, czysty. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu, ze względu również na doskonałą lokalizację - z jednej strony przy samym morzu z zejściem do prywatnej plaży, a z drugiej strony w mieście, wszędzie blisko. Wymeldowanie mieliśmy o godzinie 12, transfer na lotnisko dopiero po 23 i dostalismy nowy, wielki apartament byśmy mogli spokojnie do tej 23 mieć gdzie wziąć prysznic, odpocząć i przygotować się do lotu, rewelacja! Polecam!

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Klaudia k
Zrecenzowano: 14 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybralismy ten hotel na podroz poslubna i okazal sie strzalem w dziesiatke. Bardzo mila i pomocna obsluga. Hotel czysty, zadbany a jedzenie w hotelu bardzo smaczne, swieze i urozmaicone. Polecam! :):)

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, Ewa E
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sofia t, Διευθυντής, Kahlua Hotel & SuitesOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2018

thank you so much for sharing your opinion about us and our service..
our guests opinion is always important for us