Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Pokój: mały, klimatyzacja płatna do 30 czerwca, po zapłaceniu praktycznie nie działa, zepsuta spłuczka w toalecie, brak wentylacji w łazience, co powoduje, że człowiek po wyjściu spod prysznica natychmiast ocieka potem. W budynku 5-cio piętrowym 2 klaustrofobiczne windy bez nawiewu. Przez tydzień czynna była tylko 1 i to przez 2 dni. Później zostawały schody - także dla ludzi, którzy przyjechali z dziećmi w wózkach.
Stołówka: mnóstwo jedzenia, każdy coś tam znajdzie dla siebie, ale jak dla mnie za dużo zawiesistych sosów - praktycznie każda potrawa w sosie, brak ryb i owoców morza, chociaż morze za płotem, nieuzupełniane piwo i wino. Brak szklanek. Pół godziny przed zakończeniem czasu przeznaczonego na posiłek już posprzątane. Obsługa dokładająca dania niesympatyczna, przepychająca turystów bez słowa. Wieczna kolejka po kawę, herbatę i inne napoje. Zakaz napełniania własnych butelek wodą i napojami!!!!!Zakaz zabierania ze stołówki czegokolwiek, nawet owoców.
Bar: woda, piwo, wino, uzo i metaxa. Piwo ok. Barman (jeden, bo drugi miły) jakby się napił octu. Ruchem głowy oznaczającym "no czego" "pytał" co podać! Wyjątkowo chamski gest. Każdy trunek lany do plastikowego kubeczka o pojemności 100 ml. Również piwo! Jednorazowo można dostać TYLKO 2 kubeczki napoju! Przestaliśmy chodzić do baru już pierwszego dnia - kupowaliśmy wodę, piwo i inne w sklepie.
Plaża: mała, ale ok, bez kamieni, są parasolki i leżaki.
Baseny: ok, zwłaszcza ten ze słodką wodą - mniej ludzi. Toalety przy basenach pozostawiały dużo do życzenia - ale to też wina korzystających.
W hotelu nie można płacić kartą.
Generalnie: nie polecam, żałuję wydanych pieniędzy, tym bardziej, że 3 lata wcześniej byłam na Rodos i wiem, że w Grecji może być inaczej.
Oceniam ten hotel najwyżej na 2 gwiazdki.
Można pomyśleć, że czepiam się, ale to jest moja pierwsza w życiu negatywna opinia na jakikolwiek temat. Nie jestem czepliwa, ale teraz po prostu muszę napisać: ludzie! szukajcie innego hotelu.

1  Dziękujemy, komputr
Zrecenzowano: 27 czerwca 2019

dobra bedac super szczerym to pokoje sa tylko ok ale BASEN i PLAZA super<3 ! ludzie czego wiecej chcieć na wakacjach? leżak w jedną strone i jestes na basenie! przestawiasz go w druga BUM jestes na plązy!! idziesz na spacer i po 10 minutach mile miasteczko. chcesz gdzies jechac? obok przystanek! jedzenie smaczne i zawsze na wszystko sie zalapalismy :D wiec ja bardzo polecam :D cena do jakości w sam raz :)

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, niedzwiecki92
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Obiekt jako kompleks bardzo przyjemny, wszędzie blisko, ale pokoje to dramat.Obskurne sufity, odrapane drzwi. Niby sprzątane ale w łazience mieliśmy karaluchy a potem również w pokoju-chowały się do klimatyzatora. Dramat. Temat zgłoszony na recepcji. Przysłali pokojówkę, posprzątała, poryskała jakimś sprejem co z tego jak na drugi dzień znowu były.Na moją prośbę o zmianę pokoju usłyszałam że owszem mogą mi dać inny pokój ale " nie gwarantują że problem zniknie". Tragedia-hotel 4 gwiazdki- w Polsce nie dostałby ani jednej.

Wskazówka dotycząca pokoi: Karaluchy w pokoju
Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano: 2 października 2018

Szczerze mówiąc szału nie ma. Malutkie pokoiki, fakt sprzątane codziennie ale do 4 gwiazdek dużo brakuje. Baseny czyste, trochę mało lezaków. Po śniadaniu nie ma już czego szukać ;) Ogromnym problemem jest bardzo słaby angielski obsługi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ada P
Zrecenzowano: 27 września 2018

Całkiem fajny kompleks hotelowy. Pokoje wszak nie trafiły się nam w standardzie 4-ech gwiazdek, no ale w zasadzie tylko tam spaliśmy. Faktem jest, że mają bardzo niewygodne łóżka. Nie mniej jednak widok na morze wszystko wynagradzał.
Jedzenie dobre, świeże i smaczne.
Minusem też brak wolnych leżaków o godzinie 11.
obsługa sympatyczna.
Jedynym minusem była uciążliwa grupa w budynku obok, która urządzała posiadówy do późnych godzin.
Hotel raczej dla rodzin z dziećmi.

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Joanna C